3 kwietnia 2023 r. |18:09

Giddyap! Tom Brady dołącza do takich osób jak Bruce Springsteen, Michael Bloomberg i Bill Gates jako „koński tata” – ponieważ wspiera miłość swojej córki Vivian do jeździectwa.

Uprawniony mistrz piłki nożnej – który niedawno ogłosił swoją emeryturę, ponownie – był widziany na Zimowym Festiwalu Jeździeckim w Wellington International na Florydzie w weekend.

Impreza była około 90 minut od domu Brady’ego w Miami.

Jeździecki insider mówi nam o byłym wielkim NFL: „Przyszedł sprawdzić ten sport”

Źródło mówi nam, że Brady zwiedzał również inne stajnie, w tym jedną w Davie, Fla.

W opinii jednego z wyniosłych jeźdźców konnych, „jego córka jeździła w prawdziwym śmietniku stajni… On jest gotowy, aby podnieść swoją grę”, powiedział insider.

Tom Brady, Vivian Lake
Dumny papa Tom Brady coraz bardziej angażuje się w zamiłowanie córki do jazdy konnej.
Getty Images

Posiadanie Brady’ego potencjalnie wokół najlepszych stajni ustawia również niektóre ludzkie serca.

Instagram

„To brzęczenie jeździeckich mam, że będą mogły oglądać Brady’ego przy ringu”, mówi źródło, żartując z innego słynnego „końskiego taty”, „Bill Gates nie jest naprawdę cięty”.

Córka Brady’ego i byłej żony Gisele Bündchen, Vivian, 10, jest zapalonym jeźdźcem. Sześciokrotny zwycięzca Super Bowl został kilkakrotnie zauważony jako dumny ojciec konia, robiąc jej zdjęcia podczas lekcji jazdy konnej.

W Wellington International, Brady został zauważony, jak rozmawia z projektantem kursu Guilherme Jorge, jak również olimpijczykiem McLainem Wardem i Robertem Ridlandem z US Show Jumping, powiedziało źródło, które dodało, że „wyglądało to tak, jakby chodził po kursie, aby zobaczyć, gdzie są umieszczone skoki.”

Tom Brady daughter Vivian
Źródło mówi Page Six, że Brady został zauważony podczas sprawdzania stajni.
gisele/Instagram

Bündchen również jeździ konno.

Podobno rockman Springsteen również był na zimowym wydarzeniu w Wellington, aby obejrzeć swoją córkę, Jessicę.

Brady po raz pierwszy przeszedł na emeryturę w lutym 2022 roku, ale wrócił na boisko zaledwie kilka tygodni później. W lutym tego roku ogłosił, że opuszcza futbol „na dobre”.

Czytaj również:  "Dziecięcy geniusz" Katharine McPhee i Davida Fostera gra na perkusji w wieku 2 lat

Podczas gdy ma kilka firm i endorsementów, emerytowany zawodowiec wydaje się również wykorzystywać swój wolny czas, aby być blisko swojej rodziny.

Tom Brady and Gisele Bundchen with their children.
Brady ma dwoje dzieci z Gisele Bundchen i syna z Bridget Moynahan.
Instagram/@tombrady

Wraz z Vivian dzieli z Bündchen syna Benjamina, 13 lat. Jest również współrodzicem syna Jacka, 15, ze swoją byłą dziewczyną Bridget Moynahan.

Brady i Bündchen sfinalizowali swój rozwód w październiku.

„Doszliśmy do tej decyzji polubownie i z wdzięcznością za czas spędzony razem”, powiedział Brady w oświadczeniu o rozstaniu. „Jesteśmy pobłogosławieni pięknymi i wspaniałymi dziećmi, które nadal będą centrum naszego świata w każdy sposób.”