poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

San Vicente Bungalows zbliża się do Santa Monica ekspansji z Ocean Boulevard nieruchomości

We wrześniu, Sunset Tower maître d’ Gabé Doppelt poinformowała personel, że z błogosławieństwem hotelarza Jeffa Kleina, wkrótce opuści swoje stanowisko w miejscu mocy przemysłu na rzecz nowego występu w klubie Kleina tylko dla członków, San Vicente Bungalows.

Zmiana pracy następuje, gdy Klein popycha do przodu z planami ekspansji SVB, najpierw w Santa Monica, a później w Nowym Jorku, z Doppeltem na pokładzie, aby pomóc w nawigacji dwóch nowych placówek.

Według dwóch źródeł, Klein i spółka są blisko sfinalizowania adresu dla ich lokalizacji w Westside. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, SVB Santa Monica przejmie trzecie piętro i dach budynku, w którym mieści się Water Grill, zlokalizowany przy Ocean Avenue i Santa Monica Boulevard, z pożądanym widokiem na ocean.

THR dotarł do przedstawiciela San Vicente Bungalows i Klein w celu potwierdzenia, i nie mieli żadnego komentarza.

Kiedy THR po raz ostatni połączył się z Kleinem w sprawie ekspansji prywatnego klubu członkowskiego, potwierdził on, że zespół ma na oku otwarcie w Santa Monica gdzieś w 2023 roku, a następnie placówkę w Nowym Jorku w ciągu dwóch lat. Doppelt miał pomóc w kierowaniu członkostwem w każdym z powyższych miejsc, ostatecznie przenosząc się z powrotem do Nowego Jorku. Dobrze poinformowany Brytyjczyk przeszedł do hotelarstwa z kariery jako wysoko postawiony redaktor w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles w takich publikacjach jak Tatler, Vogue, Mademoiselle, W i The Daily Beast.

Ta historia po raz pierwszy pojawiła się w wydaniu magazynu The Hollywood Reporter z 29 marca. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czytaj również:  Jak dokument Jennifer Lopez "Halftime" rozwinął się, by opowiedzieć większą historię o Super Bowl Show, "Hustlers" Oscar Snub

Latest Posts

Nie przegap