czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Scott Kenyon, agent Innovative Artists, zmarł w wieku 39 lat

Zmarł Scott Kenyon, wieloletni agent Innovative Artists. Miał 39 lat.

Agencja talentów poinformowała The Hollywood Reporter, że Kenyon zmarł „nagle” 15 lutego. Przyczyna śmierci nie była od razu znana.

Kenyon początkowo rozpoczął swoją karierę w Innovative Artists w 2008 roku jako asystent Maury DiMauro, wiceprezesa i szefa działu marketingu strategicznego i rekomendacji agencji. Później awansował na agenta i spędził kolejne 14 lat pracując w biurze w Nowym Jorku, zanim ostatecznie przeniósł się do biura na Zachodnim Wybrzeżu i do rodzinnego Los Angeles w 2022 roku.

Innovative Artists powiedział, że Kenyon był „rzadkim połączeniem profesjonalisty z branży rozrywkowej, który bez wysiłku przeszedł od profesjonalnego świata marek modowych i kosmetycznych do rekreacyjnych zajęć na boisku do siatkówki i polu golfowym” Agencja dodała, że „zgromadził listę klientów i reputację dzięki poziomowi smaku i uczciwości, które sprawiły, że był bardzo podziwiany w swojej branży”

„Scott Kenyon był cenionym przyjacielem i ukochanym kolegą, odkąd zaczął z nami pracować, gdy miał 23 lata, a przez te szesnaście lat stał się bratem, synem i mentorem dla nas wszystkich w Innovative” – powiedział DiMauro i prezes Scott Harris we wspólnym oświadczeniu. „Ze złamanym sercem przesyłamy nasze kondolencje jego żonie, dzieciom, rodzicom, siostrze i rodzinie z powodu ich niepojętej straty, wraz z naszą głęboką wdzięcznością za ich hojność, pozwalając mu być częścią naszej rodziny przez tak wiele lat.”

Kenyon przeżył swoją żonę Lauren i dwójkę dzieci, Tylera i Crosby’ego.

Fundusz pamięci dla Kenyona został utworzony na GoFundMe.

Czytaj również:  Dzieła "wspomagane" przez SI mogą być chronione prawem autorskim, co rodzi pytania dla Hollywood

Latest Posts

Nie przegap