czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Sean 'Diddy’ Combs pozwany przez byłego pracownika za napaść seksualną

Sean „Diddy” Combs został oskarżony o napaść seksualną przez byłego pracownika, podała w poniedziałek stacja NBC.

W dokumentach sądowych uzyskanych przez TMZ, Rodney „Lil Rod” Jones – były producent i kamerzysta Diddy’ego – twierdzi, że potentat muzyczny wielokrotnie napastował go seksualnie, gdy pracował nad swoim najnowszym albumem od września 2022 do listopada 2023 roku.

Producent twierdzi, że Diddy obmacywał jego genitalia i dotykał jego odbytu, aby zachęcić go do seksu, zgodnie z wylotem.

Sean „Diddy” Combs po raz kolejny został oskarżony o napaść na tle seksualnym. WireImage

Jednak Diddy – który rzekomo chodził nago przed Jonesem – bagatelizował napaści jako „zabawę”

Jones twierdzi również, że Diddy narażał go na nieuzasadnione zainteresowanie seksualne ze strony swoich współpracowników, w tym Kuby Goodinga Jr. i kuzynki dziewczyny rapera, Yung Miami.

Podobno kuzynka rapera próbowała kiedyś uprawiać z nim seks na oczach wokalisty „I’ll Be Missing You”.

Domniemane napaści miały miejsce, gdy mężczyzna pracował dla Diddy’ego od września 2022 do listopada 2023 roku. AP

Jones twierdzi również, że był zmuszany do nagabywania prostytutek i wykonywania z nimi czynności seksualnych na prośbę Combsa.

Producent uważa ponadto, że został odurzony narkotykami i zgwałcony podczas jednej z rzekomych imprez Diddy’ego, która miała miejsce w lutym 2023 roku, według NBC. Rzekomo obudził się nagi, oszołomiony i zdezorientowany w łóżku z Combsem i dwiema pracownicami seksualnymi.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Adwokat Diddy’ego, Shawn Holley, zaprzeczył oskarżeniom, mówiąc Page Six, że „Lil Rod jest niczym więcej niż kłamcą”, który złożył pozew o 30 milionów dolarów „bezwstydnie szukając niezasłużonej zapłaty”

„Jego lekkomyślne rzucanie nazwiskami o wydarzeniach, które są czystą fikcją i po prostu nie miały miejsca, to nic innego jak przejrzysta próba zdobycia nagłówków”

Rodney Jones twierdzi, że Diddy dotykał jego odbytu i narażał go na niechciane zaloty ze strony swoich współpracowników. Pichichipixx / SplashNews.com

Dodała: „Mamy przytłaczający, niepodważalny dowód, że jego twierdzenia są kompletnymi kłamstwami. Nasze próby podzielenia się tym dowodem z prawnikiem pana Jonesa, Tyronem Blackburnem, zostały zignorowane, ponieważ pan Blackburn odmawia oddzwonienia do nas. Odniesiemy się do tych dziwacznych zarzutów w sądzie i podejmiemy wszelkie odpowiednie działania przeciwko tym, którzy je wysuwają.”

Czytaj również:  Honey Boo Boo kwestionuje zaproszenie mamy June na zakończenie szkoły średniej

Skontaktowaliśmy się również z przedstawicielami Yung Miami i Gooding Jr., ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Najnowszy pozew pojawia się po piętach kilku innych spraw o napaść na tle seksualnym wniesionych przeciwko raperowi „I Need A Girl” w ostatnich miesiącach.

Przedstawiciele rapera „I’ll Be Missing You” zaprzeczyli tym doniesieniom. GC Images

Była dziewczyna Diddy’ego Cassie, której legalne nazwisko to Casandra Ventura, jako pierwsza zgłosiła się z oskarżeniami o gwałt i znęcanie się w listopadzie 2023 roku.

Po jej zgłoszeniu – które zostało szybko rozstrzygnięte – trzy kolejne kobiety złożyły pozwy przeciwko raperowi o napaść na tle seksualnym.

Diddy zaprzeczył wszystkim sprawom.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię ds. napaści seksualnych pod numer 1-800-330-0226.

Latest Posts

Nie przegap