2 lipca 2022 | 12:41pm

Z tego co widać, ten dzieciak będzie tańczył przez całe życie.

W piątek Sharna Burgess z „Tańca z gwiazdami” zaoferowała przebłysk swojego noworodka, dzieląc się klipem na Instagram Stories, w którym trzyma chłopca, który może być postrzegany jako noszący białą czapkę, podczas gdy owinięty w kocu na piersi mamy.

Burgess, która pochodzi z Australii, ustawiła materiał do „Heaven” Kane’a Browna i wydaje się subtelnie kołysać z rytmem piosenki.

Ujawnienie nastąpiło po ogłoszeniu opublikowanym na Instagramie Burgess wczoraj, że jej pęczek radości, który dzieli z aktorem Brianem Austinem Greenem, 48, wszedł na ten świat 28 czerwca.

„Zane Walker Green 06/28/2022 o 12:12pm”, napisała Burgess, 37, w podpisie.

„Moje serce jest teraz na zawsze poza moim ciałem. 🤍”, dodała.

Sharna Burgess
Burgess jeszcze w lutym ujawniła, że spodziewa się dziecka z Greenem.
sharnaburgess/instagram

Z dnia na dzień, gratulacje od wielu przyjaciół Burgess z branży rozrywkowej – nie wspominając o jej legionach uwielbiających fanów – zalały sekcję komentarzy.

„I am 😭😭😭😭😭😭😭 ryt now! Gratulacje siostro. Love ya loads,” napisał jej kolega z „DWTS” pro-dancer Keo Motsepe.

To pierwsze dziecko Burgess, podczas gdy pojawienie się Zane’a sprawia, że Green jest ojcem w sumie pięciorga dzieci, wszystkich chłopców.

To pierwsze dziecko Burgessa, podczas gdy Green dzieli się Kassiusem, 20, z byłą narzeczoną Vanessą Marcil, oraz Noah, 9, Bodhi, 8, i Journey, 5, z byłą żoną Megan Fox. To czyni Zane’a piątym synem aktora „Beverly Hills 90210”.

W styczniu 2021 roku Burgess i Green ujawnili swój związek po tym, jak paparazzi uchwycili ich na plaży na Hawajach miesiąc wcześniej.

Sharna Burgess and Brian Austin Green.
Burgess powitała swojego syna 28 czerwca.
Instagram

Co ciekawe, zakochani spędzali wakacje w tym samym Four Seasons Resort w Hualalai na Hawajach, w którym Green i Fox zaręczyli się, a później pobrali w 2010 roku.

Green notorycznie miał on-again, off-again związek z Foxem, ale dwaj podobno rozdzielili się na dobre w 2019 roku przed sfinalizowaniem ich rozwodu w październiku 2021 roku.

Czytaj również:  'Wydział zabójstw: Życie na ulicy", gwiazda "Brooklyn Nine-Nine" Andre Braugher zmarł w wieku 61 lat