niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Sharon Osbourne: lifting twarzy w 2021 roku, po którym wyglądałam „jak Cyklop” był „najgorszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłam

Sharon Osbourne mówi, że lifting twarzy w 2021 roku był katastrofą.

„To była najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam” – przyznała w niedawnym wywiadzie dla The Times. „Wyglądałam jak Cyklop. Miałam jedno oko tu i jedno oko tam, a moje usta były całe skewwhiff, a potem musiałam czekać, aż to się zagoi, zanim mogłam wrócić i poddać się korekcie.”

71-letnia Osbourne wcześniej narzekała na nieudaną operację, opisując siebie jako przypominającą postać z „Garbusa z Notre Dame”

„Wyglądałam jak Quasimodo, bo miałam jedno oko tu, jedno oko tam. To było straszne”

Była gwiazda reality show, która jest żoną heavy metalowego rockera Ozzy’ego Osbourne’a, była otwarta na temat rozległej pracy, jaką wykonała na swojej twarzy i ciele, dzieląc się w innym wywiadzie na początku tego roku, że „nie ma jednej części mojego ciała, której nie miałam skręconej, podniesionej, wydłużonej, cokolwiek.”

Sharon Osbourne nazywa lifting z 2021 roku „najgorszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłam” SplashNews.com
Osobowość telewizyjna otwarcie mówiła o poddaniu się wielu operacjom plastycznym na przestrzeni lat. GC Images

W swoim pamiętniku z 2013 roku, „Unbreakable”, przyznała się do liftingu twarzy w 1987 i 2002 roku wraz z botoksem, wypełniaczami, „liftingiem” rąk i nóg oraz plastyką brzucha w celu usunięcia nadmiaru skóry po operacji opaski żołądkowej.

Miała również implanty piersi, które przeciekały. To powikłanie, w połączeniu z testem genetycznym, który ujawnił, że jest w grupie wysokiego ryzyka zachorowania na raka piersi, przekonało ją do poddania się podwójnej mastektomii.


Więcej Page Six Style …

  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd

Absolwentka „The Talk” otwarcie mówiła również o stosowaniu modnego leku Ozempic, co do którego ma mieszane uczucia.

Absolwentka „The Talk” również otwarcie opowiedziała o zażywaniu Ozempic. Getty Images

„Jestem zbyt chuda i nie mogę przybrać na wadze. Chcę, bo czuję, że jestem za chuda. Ważę poniżej 100 funtów i nie chcę tego” – przyznała gwiazda telewizji w niedawnym wywiadzie. „Uważaj, czego sobie życzysz.”

Czytaj również:  Najlepsze zdjęcia gwiazd tygodnia: Młodzi i bez strojów

Osbourne zaczęła stosować leki na cukrzycę i odchudzanie w grudniu 2022 roku, ale „odstawiła je już jakiś czas temu.”

„Moje ostrzeżenie brzmi: nie podawaj go nastolatkom. To po prostu zbyt łatwe” – ostrzegła.

Jest żoną muzyka heavy metalowego Ozzy’ego Osbourne’a. WireImage

„Można schudnąć tak dużo, że łatwo się od tego uzależnić, co jest bardzo niebezpieczne. Nie mogłem przestać tracić na wadze, a teraz straciłem 42 funty i nie mogę sobie pozwolić na utratę więcej.”

Jej mąż również nie jest zachwycony dramatyczną utratą wagi żony.

„Ozzy’emu się to nie podoba. Myśli, że coś mi się stanie. To zbyt piękne, by było prawdziwe” – powiedziała Sharon w programie „Good Morning Britain” w zeszłym miesiącu.

Latest Posts

Nie przegap