sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

showrunner 'Wonder Years’ o „Moving Forward” po zwolnieniu Freda Savage’a

Ekipa stojąca za The Wonder Years – w tym Don Cheadle, Dulé Hill, EJ Williams, Saycon Sengbloh, Laura Kariuki i showrunner Saladin K. Patterson – pojawiła się w Academy Museum of Motion Pictures w niedzielę wieczorem na pokazie FYC finału sezonu pierwszego i panelu po pokazie. Członkowie obsady pozostali nieugięci w kwestii niedawnego zwolnienia producenta wykonawczego i reżysera Freda Savage’a, ale showrunner Patterson rozmawiał krótko z The Hollywood Reporter o tym, jak czują się członkowie obsady i producenci po zwolnieniu Savage’a.

„To było bardzo trudne,” Patterson powiedział THR. „Ale to jest coś, gdzie po prostu musimy skupić się na poruszaniu się do przodu. Tak jak to było trudne, skupiamy się na fakcie, że program jest większy niż jakakolwiek osoba, ja również, obsada również, i skupiamy się na kontynuowaniu przekazywania światu miłości i pozytywów z programu, które robiliśmy od pierwszego dnia.”

Savage został zwolniony prawie dwa tygodnie temu po dochodzeniu w sprawie niewłaściwego zachowania, gdzie stanął w obliczu trzech oddzielnych zarzutów.

„Niedawno zostaliśmy poinformowani o zarzutach dotyczących niewłaściwego zachowania Freda Savage’a i zgodnie z polityką, rozpoczęto dochodzenie” Wonder Years producent 20th Television powiedział wtedy w oświadczeniu. „Po jego zakończeniu podjęto decyzję o zakończeniu jego zatrudnienia jako producenta wykonawczego i reżysera The Wonder Years” I choć przez cały wieczór pojawiały się odniesienia do Savage’a, reszta ekipy pozostała milcząca na temat sytuacji.

EJ Williams, który gra 12-letniego Deana Williamsa, powiedział, że nie wyciągnął wiele z postaci Savage’a – Kevina Arnolda z oryginalnego Wonder Years, który miał premierę w 1988 roku. „Nie czułem, że muszę, ponieważ to reimagining, robisz to po swojemu” – powiedział Williams.

Podczas panelu obsada i producenci dyskutowali o tym, jak rok 1968 był spornym czasem dla czarnych rodzin w Ameryce, a także o tym, jak ważne jest przedstawienie sposobów, w jaki czarne rodziny z klasy średniej przeżywały swoje własne cudowne lata również w tej epoce. „Lee Daniels uznał, że masz wszystkie wspaniałe historie, które widzieliśmy w telewizji i filmach o Czarnych ludziach,” powiedział Patterson. „Jeśli chodzi o historie podczas Ruchu Praw Obywatelskich, zawsze chodziło o walkę, która jest częścią naszej historii i jest bardzo ważną częścią naszej historii. Ale rozpoznał, że naprawdę nie widzieliśmy tej historii z perspektywy średniej klasy Czarnych rodzin w tym czasie. I The Wonder Years reprezentował to jako marka.”

Czytaj również:  John Oliver wyjaśnia, że Julia Roberts nie jest prawdziwą Erin Brockovich w odpowiedzi na komentarz gospodarza Fox News

Sengbloh, która gra ciężko pracującą i stylową matriarchę rodziny, Lillian Williams, kontynuowała w odniesieniu do znaczenia eksploracji tej świeżej perspektywy w serialu z, „Czarni ludzie zasługują na to, aby nie walczyć. Ważne jest, abyście zobaczyli nas nie zmagających się, abyście zobaczyli radość czarnych chłopców. Myślę, że to naprawdę ważne, abyście zobaczyli codzienne, wewnętrzne i zewnętrzne próby i trudności tego, jak to jest być tego typu rodziną, ponieważ w tamtej epoce, w 1968 roku, ludzie nie tylko walczyli o prawa obywatelskie, ale nadal brali śluby, nadal chodzili na bal, nadal próbowali dowiedzieć się, skąd wezmą następną wypłatę, życie toczyło się dalej, podczas gdy te główne zmiany i przeobrażenia miały miejsce.”

„Wiem, że ludzie byli głodni i spragnieni tego typu materiałów,” Sengbloh powiedział THR na dywanie. „Ludzie muszą zobaczyć osoby, które wyglądają jak my, robiące rzeczy, które robimy w tym programie. I jest to w sam raz na czasie.”

Cheadle prowadzi narrację serialu jako dorosły głos Deana Williamsa, podobnie jak Daniel Stern zrobił to dla postaci Kevina Arnolda w oryginalnej serii. Podczas gdy jest on integralną częścią serialu, nie ma go na planie podczas codziennych zdjęć i nie planuje pojawić się na ekranie. „Nie chciałbym tego naruszyć,” powiedział Cheadle. „Myślę, że czułbym się jak kaskader. Myślę, że jest taka równowaga, balans i piękno w tym, co zostało stworzone. Nie sądzę, że chcemy zacząć przeskakiwać rekina aż do siódmego sezonu, a wtedy pojawię się jako wujek czy coś.”

Po tym jak Savage został zwolniony, ABC odnowiło The Wonder Years na drugi sezon, a obsada brzęczała z podekscytowania, aby dostać się do pracy pokazując światu co jest dalej dla rodziny Williams.

W swoim powrocie widzowie zobaczą, jak rodzina Williamsów nawiguje życie w drodze i kontynuuje żonglowanie życiem rodzinnym w Montgomery, Alabama. „W drugim sezonie jestem najbardziej podekscytowany tym, czy Dean zdobędzie dziewczynę” – żartował Sengbloh.

Czytaj również:  Selma Blair rozstaje się z CAA, zespołem reklamowym i prawnikiem

Dulé Hill, która gra patriarchę rodziny Billa Williamsa, dodała: „Jestem najbardziej podekscytowana tym, co Saladin Patterson ma w swoim genialnym mózgu. Cokolwiek napisze, będę bardzo podekscytowana, ponieważ jest genialnym pisarzem, genialnym showrunnerem i kocham historie, które tworzy.”

Sengbloh zgodził się, „Pisanie jest bombowe!”

Latest Posts

Nie przegap