niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Sisqó wspomina, jak oszust prawie poleciał za ocean, aby wystąpić jako on – i dlaczego nie pozwał go do sądu

Naśladownictwo nie zawsze jest najszczerszą formą pochlebstwa.

Gwiazda R&B Sisqó był kuszony, aby podjąć kroki prawne przeciwko oszustowi, gdy jego sobowtór zarezerwował występ na Bat Mitzvah – i prawie zainkasował niezły czek – podszywając się pod niego.

„Mieli dostać zapłatę”, 45-letni piosenkarz „Thong Song” powiedział wyłącznie Page Six przed eliminacją w programie „The Masked Singer” w środę wieczorem.

„Wsiadali do prywatnego odrzutowca, aby udać się za ocean.”

Sisqó rozmawiał z Page Six o tym, jak jego sobowtór zarezerwował zagraniczny koncert podszywając się pod niego. Ron Galella Collection via Getty Images
„Mieli dostać pieniądze”, powiedział nam piosenkarz. WireImage

Sisqó podzielił się swoim sobowtórem, który został złapany na gorącym uczynku, zanim zdążył wejść do samolotu, ponieważ jego paszport ujawnił ich prawdziwą tożsamość.

Kiedy wokalista „Incomplete” został zapytany, dlaczego nie pozwał fałszywego Sisqó, podzielił się, że oszust szarpnął go za serce, ponieważ miał związek ze swoim rodzinnym miastem.

„Wyglądało to trochę jak stopiony Sisqó, ale mogłem go pozwać” – zażartował muzyk, po czym dodał: „Kiedy dowiedziałem się, że to jakiś dzieciak z Baltimore, po prostu to rzuciłem.”

Sisqó powiedział, że jego oszust nigdy nie był w stanie wejść na scenę, ponieważ jego paszport ujawnił jego prawdziwą tożsamość. Jeff Moore/ZUMA / SplashNews.com
Sisqó nie podjął działań prawnych, ponieważ młody człowiek pochodził z Baltimore, tak jak on. Getty Images

Sisqó był już wielokrotnie podszywany, w tym w lutym 2017 r., kiedy jeden z jego sobowtórów oszukał ludzi podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.

Fałszywy Sisqó siedział wówczas w pierwszym rzędzie na pokazach Philippa Pleina i Vivienne Tam, ubrany w czarny aksamitny garnitur Versace ze złotymi lamówkami, rozjaśnione włosy, masywną biżuterię i okulary.

Mężczyzna, o którym mowa, Gavin Barnes, zaprzeczył jednak, że próbował podawać się za Sisqó, mówiąc Page Six w tamtym czasie: „Nigdy nie powiedziałem, że jestem Sisqó. Ludzie myśleli, że jestem nim, a to nie było fajne.”

Inny mężczyzna podawał się wcześniej za Sisqó na NYFW. WireImage
„Ludzie myśleli, że jestem nim, a to nie było fajne” – powiedział Gavin Barnes Page Six w 2017 roku. WireImage

Od przypadku skradzionej tożsamości do ukrytej tożsamości, prawdziwy Sisqó celowo ukrywał, kim naprawdę jest dla „The Masked Singer”, ponieważ jego żona, Elizabeth Pham, i ich dwoje dzieci – Ryu Andrews i Kimiqo Star – są „wielkimi fanami programu.”

Czytaj również:  'Zirytowana' Aubrey Plaza wypowiada gniewne zdanie podczas przemówienia 'White Lotus' na SAGs

„Wydawało się, że przynajmniej raz w sezonie lub co drugi sezon, ktoś zgadnie, że jednym z uczestników jestem ja”, wyjaśnił piosenkarz „Go to Get It” dla Page Six.

„Więc byli jak, wiesz, 'Kiedy tam idziesz?'” Sisqó zażartował, że powie swoim dzieciom: „Nie dostałem telefonu. Minęło 20 lat. Pewnie myślą, że już nie żyję.”

Piosenkarka „Beauty” w końcu jednak pojawiła się w „Masked Singer” jako Lizard w sezonie 11.

Sisqó wystąpił w „The Masked Singer” jako Lizard. Pete Dadds
Dotarł do finału grupy C.

Dotarł aż do finału grupy C, ale powiedział wyłącznie Page Six, że podczas rundy smackdown we wcześniejszym odcinku zapomniał słów piosenki „Movin’ Out”.

„Naprawdę nie rozumiałem, o co chodzi w tym programie” – przyznał Sisqó.

„Ciągle łapałem się na tym, że jestem piosenkarzem w 'The Masked Singer’, a show było czymś więcej. Musiałem nauczyć się tego w trudny sposób, ponieważ nie ćwiczyłem żadnych słów.”

Dodał, „Kiedy usłyszałem piosenkę 'Movin’ Out’ … przypomniało mi się 'Beat It’ Michaela Jacksona … więc za każdym razem [Jackson] włączał się w mojej głowie. Po prostu powtarzałem, 'Beat it, beat it.’


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Po wykonaniu „Uptown Girl” Billie Joel, piosenki przewodniej „Scooby-Doo, Where Are You!” i „Bring Me to Life” Evanescence, Sisqó opuścił serię konkursową.

Sisqó został wyeliminowany z „The Masked Singer” w środę.
Piosenkarz „Thong Song” nadal wykonuje swoją muzykę dla fanów ze swoją grupą Dru Hill. Los Angeles Times via Getty Images

Piosenkarz powrócił na trasę koncertową ze swoją grupą R&B Dru Hill, ale fani wciąż pamiętają go przede wszystkim z kultowej „Thong Song”.

Zapytany o to, jak utwór przetrwał próbę czasu, Sisqó powiedział nam: „Uczyliśmy się od artystów, którzy byli przed nami.”

„Pamiętam, że Babyface powiedział mi konkretnie … 'Hej, stary, sposób na długowieczność w tym biznesie polega na tym, że musisz po prostu przetrwać pierwszą złą umowę, a potem wyjść na prostą.”

Czytaj również:  Narzeczona Aarona Cartera, Melanie Martin, odzyskuje opiekę nad synem Prince'em

Latest Posts

Nie przegap