poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Steven Spielberg, Martin Scorsese i Paul Thomas Anderson przedłużają współpracę z TCM

Ponieważ Turner Classic Movies obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia, ukochany kanał kablowy rozszerza współpracę ze Stevenem Spielbergiem, Martinem Scorsese i Paulem Thomasem Andersonem.

Ogłoszenie zostało ogłoszone w piątek na imprezie z okazji 30-lecia TCM w Four Seasons Beverly Hills, na której obecni byli Spielberg i Anderson. Szefowa Warner Bros. ds. filmów, Pamela Abdy, powiedziała gościom, że trio „przedłuży swoje zaangażowanie w TCM na kolejny rok, począwszy od tego miesiąca – kilka miesięcy wcześniej niż ich pierwotna umowa, którą rozpoczęliśmy w maju ubiegłego roku, więc wszyscy możemy cieszyć się z tej niesamowitej współpracy”

„To naprawdę marzenie uczestniczyć w tych rozmowach i po prostu słuchać Paula, Stevena i Marty’ego rozmawiających o filmie, to pokora, to niesamowite. To po prostu przypomina ci, jak niesamowicie jest być częścią tej branży i częścią tej historii” – dodała.

Filmowcy byli aktywnie zaangażowani w TCM od czasu, gdy marka była w trakcie zmian i każdy z nich spotkał się z dyrektorem generalnym Warner Bros. Discovery Davidem Zaslavem na temat jego niepopularnych planów restrukturyzacji kanału.

Podczas wydarzenia, szef filmowy Warner Bros., Michael De Luca, podziękował Zaslavowi, który również był obecny na sali, za „genialny pomysł poproszenia trzech niezwykłych filmowców, aby weszli do TCM i pomogli w kuratorowaniu i doradzaniu kanałowi. Byli nieocenionymi partnerami, produkując niesamowite nowe treści dla kanału”

Trio będzie zaangażowane w niektóre z tegorocznych programów z okazji 30-lecia, które obejmują nowy podcast, nowe franczyzy i wycieczkę po studiu. Podczas wydarzenia zadebiutował również zwiastun kinowy TCM, jak wyjaśnił Abdy: „Pierwszą rzeczą, za którą opowiadali się Steve, Marty i Paul na początku tego roku, był zwiastun kinowy, który przypomniałby wszystkim o misji i celu TCM, jakim jest prezentowanie i edukowanie przeszłych, obecnych i przyszłych pokoleń na temat historii filmu; jego miejsce w naszym społeczeństwie jako mapa drogowa kultury ”

Czytaj również:  premiera "Genie" jako największego oryginalnego filmu Peacocka w historii

Na imprezie obecni byli gospodarze TCM Ben Mankiewicz, Jacqueline Stewart, Dave Karger, Alicia Malone i Eddie Muller, a także Margot Robbie, Greta Gerwig, Quinta Brunson, Brian Cox i Bryan Lourd z CAA.

Latest Posts

Nie przegap