6 marca 2023 r. |19:00

Gwiazda „Summer House” Andrea Denver poczuł „ciemną energię”, kiedy był świadkiem, jak Carl Radke oświadczył się Lindsay Hubbard po jej rozstaniu z Danielle Oliverą.

Rozmawiając z Page Six przed swoją pierwszą wizytą w domu w Hamptons w poniedziałkowym odcinku, Denver powiedział, że „nie było tak źle jak za drugim razem”, który opisał jako „znacznie mroczniejszy”.

Włoski model, 31, pierwotnie dołączył do obsady podczas 1 sezonu „Winter House” i 6 sezonu „Summer House” Od tego czasu powrócił w charakterze przyjaciela ze względu na swoją markę odzieżową.

Mówiąc więcej o tym drugim weekendzie, partner Syna Wiatru powiedział nam dalej, że to był „pierwszy raz”, kiedy nie czuł się „tak komfortowo” i odebrał „ciemną energię”.

A screenshot of Andrea Denver talking on a Zoom video
„Summer House” przyjaciel Andrea Denver powiedział Page Six, że czuł „ciemną energię” w domu, kiedy wrócił na oświadczyny Carla Radke’a z Lindsay Hubbard w sierpniu.
Page Six
A screenshot of Andrea Denver talking on a Zoom video
„Było coś, co nie było tak naprawialne,” Denver droczył się ze swoją sierpniową wizytą.
Page Six

Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne towary

„Było coś, co nie było tak naprawialne jak wcześniej, i nie mówię tu o Kyle’u [Cooke] i Carlu”, wyjaśnił Denver, odnosząc się do najlepszych przyjaciół mających problemy z pogodzeniem życia osobistego i zawodowego.

W rzeczywistości, insynuował, że to waśń między Hubbardem, 36, a Oliverą, 34, sprawiła, że czuł się „nie tak zrelaksowany.”

„Czułem dużo większą presję,” wyjaśnił Denver. „Czasami trudno było mi powiedzieć pewne rzeczy… ponieważ nie wiedziałem, co tak naprawdę wydarzyło się w ciągu tych wszystkich tygodni, więc nie wiedziałem, co i gdzie powiedzieć.”

A photo of Danielle Olivera and Lindsay Hubbard posing for a photo together
Denver wyjaśnił, że nie był w pełni świadomy problemów, jakie mieli Hubbard i Olivera podczas drugiej wizyty.
NBCU Photo Bank via Getty Images

„Po prostu czułem się jak trochę trudności w porównaniu do mojego zwykłego siebie … coś było wyłączone”, kontynuował.

Model podkreślił, że ponieważ nie wracał do Hamptons w każdy weekend, jak w zeszłym roku, „nie był świadomy tego, co naprawdę się stało”, więc „ciężko” było mu „wejść w pewne rozmowy”

Czytaj również:  Ozzy Osbourne woli 'zostać w Ameryce' po przeprowadzce do Wielkiej Brytanii

„Dlatego to było szalone, ponieważ czułem się jak, 'OK, w co wszedłem?’ Ponieważ to były dwie różne atmosfery. Było o wiele ciemniej, gdy dotarłem tam pod koniec lata.

A photo of Carl Radke and Lindsay Hubbard kissing on the beach
Denver wrócił do Hamptons by zobaczyć jak Radke oświadcza się Hubbardowi 27 sierpnia.
lindshubbs

Denver wyjaśnił, że pomimo „ciemnej energii”, nadal miał „świetny czas” i uwielbiał świętować Radke, 38, proponując Hubbardowi 27 sierpnia.

„W ten weekend wydarzyło się coś pięknego, co było najszczęśliwsze dla moich przyjaciół” – tryskał partner Acosta Tequila.

„Nie mogę się doczekać, aż się pobiorą. Są moimi przyjaciółmi, [i] myślę, że są razem idealni. Myślę, że znaleźli się w najlepszym momencie w swoim życiu … myślę, że znaleźli się w odpowiednim momencie i jestem prawdziwym wyznawcą ich miłości i jestem podekscytowany ich przyszłością.”

A selfie of Carl Radke and Lindsay Hubbard
Zaręczyny Hubbarda i Radke’a nastąpiły pod koniec burzliwego lata.
lindshubbs

Denver podzielił się, że jest również „zaskoczony” Hubbard i Olivera nie byli w stanie naprawić swojej przyjaźni od lata.

The ex-BFFs nadal iść po sobie zarówno w wywiadach i mediów społecznych z Hubbard dubbing Olivera „zły przyjaciel”, a ten ostatni slamming panny młodej-to-be jako „self-absorbed”

„Summer House” emitowany jest w poniedziałki o 21:00 ET na Bravo.