poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

Szef DC Studios mówi, że Jason Momoa „zawsze będzie miał dom w DC”, nawet jeśli to „koniec podróży” dla „Aquamana

Peter Safran, współzarządzający DC Studios, podzielił się informacją, że Aquaman and the Lost Kingdom może być ostatnim występem Jasona Momoa w roli legendarnego bohatera komiksów.

Jego komentarz pojawił się po tym, jak aktor powiedział również, że przyszłość serii superbohaterów DC „nie wygląda zbyt dobrze”

Podczas niedawnego wystąpienia na Aquaman sequel event w butiku IWC Schaffhausen w Beverly Hills, Safran odpowiedział na pytanie o przyszłość Momoa w DC Studios. „Kiedy myślę o Jasonie w tej roli, jest on ostatecznym Aquamanem” – odpowiedział. „Zdefiniował ją na nowo … To naprawdę była dla niego 11- lub 12-letnia podróż – wielu widzów nie zdaje sobie sprawy, że został obsadzony tak dawno temu. To go w pewnym sensie przedefiniowało. Kiedy przyjął tę rolę, był znany jako Khal Drogo, a teraz jest naprawdę Aquamanem”

Przed piątkową premierą kinową Aquaman i zaginione królestwo, film śledzi łagodne otwarcie w kasie, które zbladłoby w porównaniu z pierwszą częścią, wydaną w 2018 roku. Film w reżyserii Jamesa Wana spotkał się również z negatywnymi recenzjami i obecnie ma 38-procentową ocenę krytyków na Rotten Tomatoes. W swojej recenzji krytyk sztuki i kultury The Hollywood Reporter Lovia Gyarkye stwierdziła, że sequel jest „frustrująco przywiązany do formuły”

Jeśli chodzi o Safrana, ma on tylko nadzieję, że fani „naprawdę będą tutaj, aby wspierać go [Momoa] w tej podróży. Jeśli to koniec podróży, w porządku. Jeśli będzie kontynuowana, to też dobrze, ale myślę, że to znaczyło dla niego tak wiele. Sposób, w jaki [reżyser] James [Wan] stworzył ten drugi film, sprawia wrażenie bardzo kompletnej historii, gdy ogląda się oba filmy razem.”

Dodał: „Zobaczymy, co się z nim stanie poza tym. Wiem, że Jason zawsze będzie miał dom w DC i Warner Bros. W rzeczywistości jego następnym filmem jest Minecraft.”

Czytaj również:  Sponsorowane: 10 najlepszych rzeczy do kupienia w wiosennym wydarzeniu Black Friday w Home Depot

Safran i James Gunn przejęli DC Studios w zeszłym roku i otwarcie mówili o tworzeniu własnej wizji kinowego uniwersum DC.

W zeszłym tygodniu Momoa rozmawiał z Entertainment Tonight o doniesieniach, że Aquaman i zaginione królestwo może być jego ostatnim występem w roli króla Atlantydy. „Niekoniecznie chcę, żeby to był koniec … [ale] nie sądzę, żeby to był naprawdę wybór”, powiedział wtedy.

Chociaż aktor bardzo lubił grać postać z komiksu, rozumie, że Safran i James Gunn chcą „rozpocząć coś nowego” w DC Studios.

„Prawda jest taka, że jeśli publiczność to pokocha, to jest taka możliwość” – powiedział Momoa o możliwości ponownego zagrania Aquamana. „Ale w tej chwili, jestem jak, 'To nie wygląda zbyt dobrze.”

Dodał: „Uwielbiam tę postać i [chciałbym] grać ją przez długi czas. W pewnym sensie widzę, dokąd chciałbym, aby to poszło. Nawet w ciągu następnych 10 lat jest wiele fajnych rzeczy, które mogą zrobić. Podoba mi się ta rola i świat. Chodzi mi więc o to, czy ludzie to pokochają.”

Na imprezie IWC Schaffhausen Safran był obecny, gdy szwajcarski producent luksusowych zegarków wprowadził na rynek zegarki inspirowane Aquamanem, Aquatimer Perpetual Calendar Digital Date-Month, we współpracy z Warner Bros. Pictures.

Latest Posts

Nie przegap