20 listopada 2022 | 21:46

Najlepiej wierzyć, że nadal jest obwieszona klejnotami.

Taylor Swift mogła pominąć czerwony dywan AMAs 2022, ale wciąż pojawiła się na ceremonii w błyszczącym złotym stroju.

Muzyczna supergwiazda wkroczyła na scenę, by odebrać nagrodę za Ulubiony Album Pop za „Red (Taylor’s Version)”, ubrana w zdobiony kryształami kombinezon The Blonds.

Podczas gdy 32-letnia Swift nie ubrała się od stóp do głów w tytułowy odcień swojego albumu, podkreśliła swój wygląd na AMAs odrobiną swojej charakterystycznej czerwonej szminki i jeszcze bardziej podkręciła dyskotekowe wibracje, nosząc włosy w pełnych, płynących lokach.

Dodała do tego złote i diamentowe mankiety, pierścionki i bransoletki od Delfiny Delettrez, Anity Ko, Al Zain, Dana Rebecca, White Space, Nouvel Heritage, Djula, Le Vian i Vram, wraz z parą złotych kolczyków w kształcie miecza od Cathy Waterman.

2022 American Music Awards - Show

Swift jest w tym roku nominowana w sześciu kategoriach.

Getty Images dla dcp

2022 American Music Awards - Show

Swift jest w tym roku nominowana w sześciu kategoriach.

Getty Images dla dcp

Dalej

Wokalista „So What” wykonał „Hopelessly Devoted to You” w…

Swift jest w tym roku nominowana do sześciu nagród: Artysta Roku, Ulubiony Teledysk (za „All Too Well: The Short Film”), Ulubiona Kobieta Artysta Pop, Ulubiona Kobieta Artysta Country oraz zarówno Ulubiony Album Pop i Ulubiony Album Country za „Red (Taylor’s Version).”

Supergwiazda zaskoczyła fanów wieloma występami na czerwonym dywanie w ostatnich miesiącach – począwszy od sierpniowych VMAs, gdzie pojawiła się w błyszczącej sukni Oscara de la Renty ociekającej kryształami i ogłosiła, że nowa muzyka jest w drodze.

Przed wydaniem swojego dziesiątego albumu studyjnego „Midnights” w październiku, Swift olśniła w dwóch kolejnych cekinowych stylizacjach: złotej sukni Louis Vuitton na Festiwalu Filmowym w Toronto i wyciętej Michael Kors LBD na Nashville Songwriter Awards.

Ostatnio pojawiła się na MTV EMAs na początku tego miesiąca, ubrana w sukienkę w stylu body David Koma z przezroczystą, wysadzaną kamieniami spódnicą.

Taylor Swift wearing a sheer, sparkling dress on the MTV EMAs 2022 red carpet.
Taylor Swift olśniła w David Koma na czerwonym dywanie MTV EMAs 2022.
PA Images via Getty Images

Teraz, jak po raz pierwszy ogłosiła Page Six, Swift przygotowuje się do swojej trasy koncertowej „Eras Tour” – bilety na nią były tak pożądane, że popyt w zasadzie złamał Ticketmaster podczas zeszłotygodniowej przedsprzedaży.

Autorka hitu „Anti-Hero” odniosła się do chaotycznego rolloutu na mediach społecznościowych krótko po tym, nazywając go „ekscytującym” świadkiem i mówiąc: „To naprawdę niesamowite, że 2,4 miliona ludzi dostało bilety, ale naprawdę wkurza mnie, że wielu z nich czuje się tak, jakby przeszło przez kilka ataków niedźwiedzia, aby je zdobyć.”