30 czerwca 2022 | 18:34

Taylor Swift jest podobno zaręczona z chłopakiem Joe Alwynem, jak podaje The Sun.

The outlet twierdzi, że aktor zadał pytanie kilka miesięcy temu, ale oboje „powiedzieli” sobie tylko w swoim gronie.

„Zasadniczo najbliższa rodzina i zaufani, bardzo starzy przyjaciele”, powiedziało źródło. „Wszyscy zostali przysięgnięci do tajemnicy.”

Informator zarzucił ponadto, że Swift nosi swój „piękny pierścień” tylko na osobności.

„Ponownie, tylko garstka osób zna szczegóły dotyczące ślubu, a Taylor nie powiedziała nawet niektórym ze swojego zespołu o zaręczynach” – kontynuowało źródło.

„Chcą, aby ich miłość trzymała się z dala od kamer tak bardzo, jak to możliwe. To jest tylko dla nich. A jeśli i kiedy wymienią przysięgę, to z pewnością nie będzie tam żadnych magazynów typu Vogue, Rolling Stone czy Hello! To będzie proste i eleganckie – jak oni.”

Page Six skontaktowało się z przedstawicielami Swift i Alwyna w celu uzyskania komentarza.

Taylor swift
Swift i Alwyn notorycznie utrzymują szczegóły swojego związku w tajemnicy.
JMEnternational dla BRIT Awards/

W kwietniu Alwyn odniósł się do plotek twierdzących, że potajemnie oświadczył się Swift w wywiadzie dla WSJ. Magazine.

„Gdybym miał funta za każdy raz, kiedy myślę, że powiedziano mi, że jestem zaręczony, to miałbym wiele monet funtowych”, powiedział w tym czasie.

„Chodzi mi o to, że prawda jest taka, że gdyby odpowiedź brzmiała tak, nie powiedziałbym, a gdyby odpowiedź brzmiała nie, nie powiedziałbym.”

Jeszcze w lutym, Life & Style było pierwszym punktem sprzedaży, który poinformował, że Swift i Alwyn są zaręczeni.

taylor swift graduating
Ta dwójka jest związana od 2017 roku.
Getty Images

Podczas gdy Swift, 32, i Alwyn, 31, pozostali notorycznie prywatni jako para, odkąd zostali po raz pierwszy połączeni w 2017 roku, to z pewnością nie jest to pierwszy raz, kiedy pojawiły się doniesienia o zaręczynach.

Czytaj również:  Nick Carter odpowiada na zarzuty o gwałt na nieletniej od autystycznej fanki

W styczniu 2020 roku, Swift sama dodała paliwa do młyna plotek z tym, co wyglądało jak duży pierścień z diamentem na jej lewym palcu serdecznym w jej dokumencie Netflix, „Miss Americana.”

Alwyn and Swift attend a BAFTAs afterparty in 2019.
Źródło The Sun twierdziło, że Swift nosi swój pierścień tylko na osobności.
GC Images

„Jestem świadomy, że ludzie chcą wiedzieć o tej stronie rzeczy”, Alwyn powiedział Vogue z powrotem w 2018 roku. „Myślę, że z powodzeniem byliśmy bardzo prywatni i to teraz zapadło się dla ludzi … ale naprawdę wolę rozmawiać o pracy”.

Jednak Swift później wprowadził Alwyna do swojej pracy: Pomógł współtworzyć dwa utwory na jej albumie „Folklore” z 2020 roku – „Exile” i „Betty” – pod pseudonimem William Bowery, a także przyczynił się do powstania utworów „evermore” i „Champagne Problems” na siostrzanym albumie „Folklore”, „Evermore.”

W swojej mowie akceptacyjnej na 2021 Grammy Awards, Swift podziękowała Alwynowi, mówiąc: „Joe, który jest pierwszą osobą, z którą gram każdą piosenkę, którą piszę”, przed kontynuowaniem, „I miałam najlepszy czas pisząc piosenki z tobą w kwarantannie.”

Joe alwyn and taylor swift
Para zaliczyła tylko garstkę publicznych występów razem.
GC Images

W listopadzie 2020 roku Swift powiedziała nie mniejszemu autorytetowi w kwestii presji związanej z utrzymaniem życia w oczach opinii publicznej niż Paul McCartney, że „będąc w związku, w którym jestem teraz, zdecydowanie podjęłam decyzje, które sprawiły, że moje życie poczuło się bardziej jak prawdziwe życie, a mniej jak tylko fabuła do komentowania w tabloidach.”

Wcześniej w wywiadzie powiedziała: „Nie mogę kontrolować, czy jutro w wiadomościach będzie o nas fałszywy dziwny nagłówek.”