czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Tom Brady okrzykuje „silną, życzliwą” córkę Vivian i mamę z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet

Tom Brady wykrzykuje najważniejsze kobiety w swoim życiu.

Były gwiazdor NFL wziął udział w piątek w swoich Instagram Stories, aby uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet, chwaląc swoją 11-letnią córkę Vivian, matkę Galynn Patricię Brady i trzy siostry.

Najpierw podzielił się zdjęciem siebie w otoczeniu starszego rodzeństwa, Maureen, Julie i Nancy, i napisał: „Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Kobiet”

Tom Brady pojawił się w piątek na swoim Instagramie, aby uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet, udostępniając zdjęcia z trzema siostrami, mamą i 11-letnią córką Vivian. tombrady/Instagram
„Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Kobiet”, napisał nad zdjęciem ze swoimi trzema starszymi siostrami. tombrady/Instagram
Na zdjęciu Vivian ze swoją mamą, Galynn, dodał: „Dla najpotężniejszych, życzliwych i troskliwych kobiet na świecie” tombrady/Instagram

Następnie opublikował zdjęcie Vivian i Galynn uśmiechających się do siebie podczas imprezy sportowej. „Dla najpotężniejszych, najmilszych i najbardziej troskliwych kobiet na świecie” – napisał słodko na rodzinnym zdjęciu.

Brady dzieli Vivian, wraz z 14-letnim synem Benjaminem, ze swoją byłą żoną, supermodelką Gisele Bündchen. Bündchen pomogła również wychować 16-letniego syna Brady’ego, Jacka, którego dzieli z byłą Bridget Moynahan.

46-letni Brady i 43-letnia Bündchen byli małżeństwem przez 13 lat, zanim w październiku 2022 r., po miesiącach plotek o separacji, wzięli „bolesny i trudny” rozwód.

Były Aniołek Victoria’s Secret niedawno zalał się łzami, zastanawiając się nad ich związkiem – którego koniec porównała do „śmierci marzeń” – podczas wywiadu z Robin Roberts.

Były rozgrywający NFL dzieli Vivian ze swoją byłą żoną, supermodelką Gisele Bündchen. Tom Brady / Instagram
Dzielą także 14-letniego syna Benjamina. gisele/Instagram
Brady jest także ojcem 16-letniego syna Jacka z poprzedniego związku. gisele/Instagram

Otworzyła się również na temat tego, jak wygląda współrodzicielstwo z siedmiokrotnym mistrzem Super Bowl, przyznając: „Są łatwiejsze dni niż inne.”

Kiedy Brady potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych, że on i Bündchen nie są już małżeństwem, powiedział, że wspólne rodzicielstwo w sposób, który daje ich dzieciom „miłość, troskę i uwagę” jest dla nich niezwykle ważne.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W pierwszy Dzień Matki po ich rozwodzie złożył hołd swojej byłej żonie, publikując post, w którym uhonorował „niesamowite kobiety, które dały [jego] rodzinie tak wiele przez całe życie”

W poście znalazły się również jego matka i Moynahan.

Czytaj również:  Jennifer Lopez myślała, że "umrze" po "bolesnym" rozstaniu z Benem Affleckiem

Page Six jest na żywo z Oscarów! Zarejestruj się, aby wysyłać do nas wiadomości tekstowe, aby otrzymywać informacje przez cały weekend.


Brady i Bündchen byli małżeństwem przez 13 lat do 2022 roku. tombrady/Instagram
Rozwiedli się i od tego czasu utrzymują pełne szacunku relacje współrodzicielskie.
Brady nawet wykrzyczał Bündchen w Dzień Matki w 2023 roku. gisele/Instagram

Podziękował wszystkim trzem kobietom za ich „miłość, współczucie i życzliwość” oraz za dawanie „tak niesamowitego przykładu” dla Vivian, Benjamina i Jacka.

Odkąd został singlem, Brady był związany z modelką Iriną Shayk, podczas gdy Bündchen związała się z trenerem jiu-jitsu Joaquimem Valente.

Chociaż nie potwierdzili publicznie swojego romansu, źródło potwierdziło Page Six w lutym, że para jest „głęboko zakochana.”

Latest Posts

Nie przegap