czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Tom Sandoval odrzuca prośbę Ariany Madix o sprzedaż ich wspólnego domu, twierdząc, że nie działała ona „rozsądnie i w dobrej wierze”

Tom Sandoval odrzucił prośbę Ariany Madix o sprzedaż ich wspólnego domu po tym, jak pozwała go za odmowę oddania ich rozległej posiadłości w Los Angeles o wartości 2 milionów dolarów.

Dokumenty sądowe uzyskane przez Page Six ujawniają, że Sandoval odpowiedział na piątkowe pismo Madix, twierdząc, że nie ujawniła ona „wystarczających faktów, aby stwierdzić przyczynę powództwa przeciwko niemu”, kiedy złożyła pozew w zeszłym miesiącu.

Zgodnie z dokumentacją sądową w Los Angeles, gwiazda „Vanderpump Rules” twierdziła dalej, że jego była dziewczyna / współgwiazda również „nie złagodziła wszelkich szkód”, które „poniosła” w swoich dokumentach, dodając, że nie działała „rozsądnie i w dobrej wierze”

W przypadku, gdy sąd opowie się po stronie Madix w celu podziału nieruchomości, Sandoval zażądał „otrzymania rozliczenia i korekt kompensacyjnych” za wszelkie naprawy i ulepszenia, których dokonał w celu zwiększenia wartości domu, czytamy w dokumentach.

Tom Sandoval odrzucił prośbę Ariany Madix o sprzedaż ich domu w Los Angeles wartego 2 miliony dolarów. Getty Images
Zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez Page Six, aktor „Vanderpump Rules” odpowiedział na pozew swojej byłej gwiazdy, twierdząc, że nie działała ona w „dobrej wierze” Bravo
Ponadto twierdził, że Madix nie dostarczyła „wystarczających faktów, aby stwierdzić przyczynę powództwa przeciwko niemu”, kiedy złożyła pozew w zeszłym miesiącu. Michael Taylor Company

38-letnia absolwentka „Tańca z gwiazdami” początkowo złożyła pozew 5 stycznia, aby zmusić 40-letniego Sandovala do oddania nieruchomości poprzez zarządzenie „podziału przez sprzedaż”, co wymagałoby sądowego nakazu sprzedaży domu.

Zażądała, aby wpływy zostały podzielone między nią a frontmana Toma Sandovala i The Most Extras, ale nie chce „podziału w naturze”, który zmusiłby ją do znalezienia kogoś, kto kupiłby jej udział w nieruchomości i był jej współwłaścicielem.

Madix – która kupiła dom w Valley Village z Sandovalem w 2019 roku – od miesięcy naciskała na sprzedaż nieruchomości po wielomiesięcznym romansie piosenkarza z ich byłą współgwiazdą „VPR” Raquel Leviss.

Jeśli jednak sąd zdecyduje się na „podział” nieruchomości, zażądał on „otrzymania rozliczenia i korekt kompensacyjnych” za ulepszenia, które wprowadził w domu. Bravo

Po dziewięciu latach spędzonych razem, była para rozstała się, gdy w marcu 2023 roku wyszedł na jaw skandal.

Jednak Madix i Sandoval nadal mieszkają razem, gdy toczą bitwę o swój dom.


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  Martha Stewart zdradza swoje ulubione sposoby pielęgnacji skóry i sekrety robienia zdjęć

Sandoval niedawno otworzył się na temat życia z Madix po rozstaniu, twierdząc, że nie płaciła żadnych rachunków przez około osiem miesięcy.

„Moje konto bankowe było dosłownie zadłużone. Stary, Ariana nie płaciła rachunków przez jakieś osiem miesięcy” – powiedział w programie „VPR” na początku tego miesiąca.

Absolwentka „Tańca z gwiazdami” naciskała na sprzedaż wspólnego domu od czasu głośnego romansu Sandovala z Raquel Leviss. Instagram/ Raquel Leviss

Ponadto powiedział, że został zmuszony do przeniesienia pieniędzy z kilku kont bankowych, aby uniknąć potencjalnej eksmisji

„Płaciłem za wszystko ze wszystkich moich kont. Hipoteka, ogrodnik, sprzątanie, media, wszystko. To trochę jak wyrywanie zębów, żeby Ariana mnie spłaciła” – kontynuował Sandoval.

W dalszej części odcinka Madix twierdziła, że Sandoval zaoferował jej spłatę z jej udziału w nieruchomości, ale ona nie chciała się wyprowadzić i pozwolić mu zatrzymać dom po tym, jak ją zdradził.

Latest Posts

Nie przegap