niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Tori Spelling miała na sobie bluzkę córki i pożyczone spodnie po „modowej awarii” iHeartRadio Music Awards

Jak córka, tak matka.

Tori Spelling pojawiła się na czerwonym dywanie po raz pierwszy od czasu ogłoszenia rozwodu z mężem Deanem McDermottem w poniedziałek wieczorem, wychodząc na galę iHeart Radio Music Awards 2024 w małym crop topie i spodniach w kratę – ale okazuje się, że jej koszula została w ostatniej chwili skradziona jej córce.

50-letnia absolwentka „Beverly Hills 90210” pokazała na żółtym dywanie swoją wysportowaną sylwetkę w obnażającym brzuch czarnym podkoszulku i workowatych elastycznych spodniach w talii, a jeśli spodnie wyglądały na nieco za duże w talii, to dlatego, że były również „awaryjną” pożyczką.

T.J. Holmes i Amy Robach ujawnili w swoim podcaście, że Tori Spelling w ostatniej chwili zaliczyła modową wpadkę na gali iHeartRadio Music Awards 2024. Getty Images dla iHeartRadio
Tori Spelling błysnęła symbolem serca w swoim pożyczonym stroju. Matt Baron/BEI/Shutterstock
Cienki top wyeksponował stonowane mięśnie brzucha gwiazdy. Getty Images
Stella McDermott (po lewej) wydaje się mieć na sobie ten sam top, gdy pozowała z mamą i rodzeństwem na Jingle Ball 2023. Getty Images

T.J. Holmes i Amy Robach ujawnili snafu garderoby w nowym odcinku swojego podcastu „Amy and T.J.” We wtorek rano, dzieląc się tym, że wpadli na Spelling na imprezie i zdali sobie sprawę, że potrzebuje nowego stroju.

„Tori czekała z nami w kolejce, ale wcześniej miała nagły wypadek modowy” – powiedziała Robach, dodając: „Nie wiem, jak to się stało, ale w jakiś sposób sukienka, którą miała założyć, została zgubiona”

Była kotwica „GMA 3” kontynuowała, że „niektórzy z jej przedstawicieli przybiegli do pokoju, mówiąc, czy ktoś ma sukienkę, którą Tori Spelling może pożyczyć?”


Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Aktorka nosiła długie włosy ułożone w fale. GC Images
T.J. Holmes i Amy Robach pozowali na czerwonym dywanie po rozmowie ze Spelling. Getty Images for iHeartRadio
Spelling miała na sobie parę luźnych spodni w kratę, które pożyczyła z nieznanego źródła. Matt Baron/BEI/Shutterstock

Osobowość telewizyjna powiedziała, że Spelling „wszystko się udało” i „jakoś znalazła parę spodni od kogoś i bluzkę od swojej córki”

Chociaż Robach nie sprecyzowała, od której z córek gwiazdy „Saved by the Bell” podkradła top, wszystko wskazuje na 15-letnią Stellę, która nosiła ten sam look na iHeartRadio Jingle Ball 2023.

Czytaj również:  'Cheer' gwiazda Jerry Harris skazany na 12 lat w sprawie pornografii dziecięcej

Ale nawet pomimo stresującego doświadczenia przed dywanem, mama pięciorga dzieci znalazła czas, aby pomóc Robachowi w jej własnym stroju.

Podcaster – który został usunięty z „GMA” wraz z Holmesem po tym, jak ich romans wyszedł na jaw – powiedział, że Spelling był „wystrojony w naprawdę fajną biżuterię.”

„Zdałem sobie sprawę, że nie mam żadnego, więc zaoferowała mi kilka swoich pierścionków. To było bardzo słodkie. Mówiła: „Hej, patrz, wiem, jak to jest być bez”.”

Holmes powiedział swojej dziewczynie, że to był „surrealistyczny moment”, gdy „czekał na moje zdjęcie z tobą, rozmawiając z Tori Spelling i rozmawiając o wymianie biżuterii.”

Spelling złożyła pozew o rozwód z Deanem McDermottem w zeszłym miesiącu. Gregg DeGuire/FilmMagic
Spelling pozowała z córkami Stellą McDermott (po lewej) i Hattie McDermott w maju 2023 roku. Getty Images
Stella przytula swoją mamę na tym słodkim zdjęciu. Tori Spelling/Instagram

Robach zgodziła się, wspominając, że „kiedy dorastałam, ona była jak wszystko”, dodając, że jej młodsze ja byłoby „maniakiem milion razy”

Jeśli chodzi o gwiazdę „Tori & Dean: Home Sweet Hollywood”, zadzwoniła do swojego męża, aby ujawnić, że złożyła pozew o rozwód w środku swojego nowego podcastu „Misspelling.”

Spelling oficjalnie złożyła papiery w marcu, podając „różnice nie do pogodzenia” jako przyczynę jej rozstania z 57-latkiem, którego poślubiła w 2006 roku.

Latest Posts

Nie przegap