3 czerwca 2023 |12:31

Trey Songz został ponownie pozwany za napaść na tle seksualnym.

Kobieta zidentyfikowana jedynie jako Jane Due złożyła pozew przeciwko piosenkarzowi „Mr. Steal Your Girl” w sądzie federalnym w czwartek, twierdząc, że obmacywał jej piersi podczas incydentu w 2013 roku.

W pozwie uzyskanym przez Page Six, powódka twierdziła, że spotkała Songza, lat 38, po raz pierwszy na imprezie w Foxwoods Resort Casino, gdzie występował.

Zgodnie z dokumentami sądowymi, „pomyślała, że fajnie byłoby grzecznie zrobić sobie zdjęcie” z piosenkarzem „Na Na” „w tle”, gdy oboje znajdowali się w namiocie sponsorowanym przez Bacardi Grey Goose Vodka.

Trey Songz performing.
Songz został wynajęty do występu w kasynie Foxwoods, gdy doszło do rzekomego incydentu.
Gpa/Imagespace/Shutterstock

Doe twierdziła jednak, że Songz „podszedł za nią” i była „zszokowana”, gdy zobaczyła, że rzekomo „zerwał jej top od kostiumu kąpielowego, złapał ją za piersi i odsłonił je” osobom znajdującym się w namiocie, zgodnie z pozwem.

Adwokaci powódki twierdzą, że ich klientka „nerwowo” śmiała się z działań artysty, aby „zamaskować swój szok i upokorzenie”

Doe rzekomo następnie „ponownie założyła bluzkę” i położyła rękę na klatce piersiowej, jakby była „przygotowana” na kolejną napaść.

Trey Songz smiling and pulling his arms up.
Songz rzekomo ściągnął kobiecie górę od bikini, aby odsłonić jej piersi.
MediaPunch/Shutterstock

Prawnicy powódki twierdzą, że Songz następnie „poniżająco” skandował: „Titty in the open … titty in the open” TMZ uzyskał wideo z wymiany, które potwierdza te twierdzenia.

Doe oskarżył również menadżera piosenkarza „Can’t Help but Wait”, Kevina Lilesa, i wytwórnię Atlantic Records o rzekomy „brak nadzoru” i „lekceważenie bezpieczeństwa osób uczestniczących w wydarzeniach”, na których obecny był ich klient.

Zgodnie z dokumentami sądowymi, powód doznał między innymi „wielkiego bólu umysłu i ciała, szoku, cierpienia emocjonalnego, fizycznych przejawów cierpienia emocjonalnego”.

Trey Songz in court.
Oskarżyciel Songza jest zidentyfikowany tylko jako Jane Doe w dokumentach sądowych.
Gabriella Bass

Jej adwokat, George Vrabeck, powiedział Page Six w sobotę: „Zarzut napaści seksualnej podniesiony w pozwie przeciwko Treyowi Songzowi jest głęboko niepokojący i stanowi ostre przypomnienie, że przemysł rozrywkowy musi zająć się tą kwestią”.

Czytaj również:  Taylor Swift pociesza zszokowaną Brittany Mahomes po świątecznej porażce Chiefs

„Sugestia adwokata pana Neversona, że konstytucja USA odmówiłaby osobie, która przeżyła przemoc seksualną, prawa do sprawiedliwości, jest policzkiem dla wszystkich osób, które przeżyły przemoc. Graficzne wideo mówi samo za siebie.”


For more Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny newsletter
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Przedstawiciele Songza, Lilesa i Atlantic Records nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Trey Songz walking outside with a bodyguard beside him.
Songz zaprzeczył twierdzeniom Doe za pośrednictwem swojego prawnika.
Instagram/@treysogz

Jednak prawnik piosenkarza „Slow Motion”, Michael Freedman, powiedział TMZ w piątek: „To kolejny przykład dziesięcioletnich zarzutów, które zostały przekształcone w sprawę federalną, aby skorzystać z wątpliwego konstytucyjnie nowego okna kalifornijskiego.

„Z niecierpliwością czekamy na merytoryczną windykację Treya w sądzie.”

Dwa miesiące temu Doe wystrzeliła list prawny uzyskany przez TMZ, który ujawnił, że oskarżyciel chciał, aby Songz zapłacił jej około 5 milionów dolarów za wycofanie sprawy.

Ponieważ nie doszło do ugody, Doe domaga się teraz co najmniej 10 milionów dolarów odszkodowania.

Trey Songz at a New York City event in November
Piosenkarz „Bottoms Up” był w przeszłości oskarżany o napaść na tle seksualnym.
WireImage

Poza tym pozwem, Songz był w ostatnich latach zaangażowany w szereg spraw sądowych.

Ostatnio, według Vulture, kobieta ponownie złożyła pozew o wartości 25 milionów dolarów przeciwko piosenkarzowi „Say Aah” za gwałt. Po raz pierwszy został on złożony w lutym 2022 roku, a przedstawiciel muzyka zaprzeczył roszczeniom i oskarżył prawnika powoda o „manipulowanie świadkami” w oddzielnej sprawie.

W ubiegłym roku Songz był również przedmiotem dochodzenia w sprawie rzekomej napaści seksualnej na kobietę w Las Vegas w 2016 roku, ale dochodzenie zostało umorzone w kwietniu 2022 roku z powodu braku dowodów.