wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Tyler Perry wyjaśnia, że „deeskalował” sytuację, a nie „pocieszał” Willa Smitha po oscarowym policzku

Podczas rozmowy z Gayle King na czacie Tribeca Festival w Nowym Jorku w poniedziałek, Tyler Perry wyjaśnił coś, gdy pojawił się temat spoliczkowania Chrisa Rocka przez Willa Smitha podczas Oscarów w 2022 roku.

Podczas szeroko zakrojonej rozmowy płodny producent został zapytany, czy Will Smith zachowa swoją imienniczkę w Tyler Perry Studios, ponieważ 12 scen nosi imię kogoś, kogo Perry podziwia. Pytanie to wywołało wyraźne wahanie w kwestii omówienia tego słynnego momentu.

„Jeśli o tym mówię, to staje się to przyćmiewające wszystko inne, o czym rozmawialiśmy. To na pewno będzie nagłówek”, powiedział.

Ale chciał wyjaśnić doniesienia, że „pocieszał” Smitha po ataku na scenie. Perry, wraz z Denzelem Washingtonem i Bradleyem Cooperem, byli widziani jak podchodzili do Smitha na widowni i wyglądali na pocieszających gwiazdę Króla Ryszarda, która zdobyła trofeum dla najlepszego aktora.

„Jest różnica między pocieszaniem a deeskalacją, to numer jeden”, powiedział Perry Kingowi. „I wyszedłem wcześnie, aby dostać się do Chrisa, aby upewnić się, że jest w porządku. Bycie przyjaciółmi z nimi oboma było bardzo trudne.”

Perry powiedział, że wyszedł z programu wcześniej, aby sprawdzić co z Rockiem, „ponieważ [the slap] mylił się w sposób nie budzący wątpliwości, i upewniłem się, że powiedziałem to Willowi.”

Kiedy Perry podszedł do Smitha, powiedział, że aktor był „zdruzgotany” i „nie mógł uwierzyć w to, co się stało.”

„Nie mógł uwierzyć, że to zrobił”, wspominał Perry o Smithie. „A ja patrzę na tego człowieka w jego oczach idąc: 'Co robisz? To jest twoja noc.”

Kontynuował, „I dotarcie aż do tego momentu, wygranie Oscara, to był jeden z koronnych momentów jego kariery, którego tak desperacko pragnął. I aby mieć coś takiego się stało, myślę, że on jest bardzo w refleksji próbując dowiedzieć się, co się stało.”

Czytaj również:  Box Office: Tom Cruise w "Top Gun 2" na rekordowym otwarciu 156 milionów dolarów

Perry powiedział Kingowi, że jego zdaniem Rock żartując z żony Smitha, Jady Pinkett Smith, która ma łysienie, ma ogoloną głowę „wyzwolił” coś wewnątrz Smitha, by zachowywać się tak niestandardowo.

„I zaufaj mi, tak bolesne, jak to było dla nas wszystkich w pokoju, było równie bolesne dla Chrisa, który był czystym mistrzem za sposób, w jaki sobie z tym poradził”, powiedział Perry. „Ale chcę, żebyś zrozumiał, że stało się coś, co było niezwykle bolesne dla [Will] również. To nie jest żadne usprawiedliwienie. Był całkowicie zły za to, co zrobił. Ale coś go wyzwoliło – to jest tak poza wszystkim, czym on jest.”

Smith, który od tego czasu przeprosił za spoliczkowanie Rocka, ma zakaz uczestniczenia w Oscarach lub jakimkolwiek wydarzeniu Akademii Filmowej przez 10 lat. W ostatnim odcinku swojej serii Red Table Talk, Jada Pinkett Smith powiedziała o swoim mężu i Rocku: „Mam głęboką nadzieję, że ci dwaj inteligentni, zdolni mężczyźni będą mieli możliwość wyleczenia się, porozmawiania o tym i pogodzenia się.”

Rock, w międzyczasie, krótko żartował o incydencie, kiedy brał udział w scenie komediowej, i ustawił w kolejce londyński stand-up show z co-headlinerem Dave’em Chappelle, który również został niedawno zaatakowany na scenie podczas stand-up comedy set.

Latest Posts

Nie przegap