niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

U Kate Middleton zdiagnozowano raka

Kate Middleton przerwała milczenie i ujawniła, że walczy z rakiem po wzmożonej kontroli mediów i lawinie teorii spiskowych na temat jej zdrowia i miejsca pobytu podczas rekonwalescencji po operacji brzucha na początku tego roku.

„W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i w tamtym czasie sądzono, że mój stan jest nienowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem, jednak testy przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka” – powiedziała księżna Walii w aktualizacji wideo na temat jej stanu zdrowia opublikowanej w piątek po południu na różnych platformach mediów społecznościowych, w tym X (dawniej znanym jako Twitter) (poniżej).

Dodała, że zgodnie z zaleceniem lekarza rozpoczęła kurację chemioterapii zapobiegawczej. Obecnie jest na wczesnym etapie tego leczenia.

„To oczywiście był ogromny szok, a William i ja robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przetworzyć i poradzić sobie z tym prywatnie dla dobra naszej młodej rodziny” – powiedziała Middleton w filmie. „Jak można sobie wyobrazić, zajęło nam to trochę czasu. Zajęło nam trochę czasu, zanim doszłam do siebie po poważnej operacji, aby rozpocząć leczenie. Ale co najważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby wyjaśnić wszystko George’owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze”

Middleton dodała w nagraniu wideo: „Jak już im powiedziałam, mam się dobrze. Każdego dnia staję się silniejsza, skupiając się na rzeczach, które pomogą mi wyleczyć umysł, ciało i ducha. Posiadanie Williama u mojego boku jest również wielkim źródłem pocieszenia i otuchy, podobnie jak miłość, wsparcie i życzliwość, które zostały okazane przez tak wielu z was. To wiele znaczy dla nas obojga”

Następnie Middleton poprosiła o czas i prywatność, aby zakończyć leczenie raka.

„Moja praca zawsze przynosiła mi głęboką radość. I nie mogę się doczekać powrotu, kiedy przejdę dalej. Ale na razie muszę skupić się na pełnym wyzdrowieniu” – powiedziała, kończąc swój film przesłaniem do wszystkich innych walczących z rakiem: „Proszę, nie traćcie wiary ani nadziei. Nie jesteście sami.”

Czytaj również:  'Cora Bora' Review: Megan Stalter błyszczy w dramacie, który nie jest na jej poziomie

Pałac Kensington bez wątpienia ma nadzieję, że pierwsze słowa Middleton wypowiedziane publicznie stłumią spekulacje wokół księżnej Walii.

Middleton utrzymywała niski profil od czasu, gdy Pałac Kensington ogłosił, że księżna została wypisana z londyńskiej kliniki 29 stycznia i ma się dobrze. Gdy spekulacje narastały, 29 lutego urzędnicy pałacowi poczuli się zmuszeni do powtórzenia, że wiadomości na temat jej zdrowia pojawią się, jeśli będzie coś istotnego do powiedzenia.

W trakcie rekonwalescencji Middleton, Pałac Buckingham ogłosił 5 lutego, że u króla Karola zdiagnozowano nieokreśloną formę raka.

W oświadczeniu pałac stwierdził, że brytyjski monarcha „pozostaje całkowicie pozytywnie nastawiony do swojego leczenia i ma nadzieję na szybki powrót do pełnienia obowiązków publicznych.”

Miesiąc wcześniej, tego samego dnia, w którym pojawiła się wiadomość o planowanej operacji brzucha Middleton, ogłoszono, że król ma przejść operację powiększonej prostaty. Pałac wyjaśnił, że król nie ma raka prostaty.

Niedawno widziano zdrowo wyglądającą księżną Walii, spacerującą ze swoim mężem, księciem Williamem, w pobliżu zamku Windsor. Jednak materiał filmowy niewiele zrobił, jeśli w ogóle, aby stłumić spekulacje i teorie spiskowe dotyczące jej procedury medycznej i powrotu do zdrowia, w tym po tym, jak Pałac Kensington opublikował zmienione zdjęcie Middleton z rodziną w brytyjski Dzień Matki

Agencje fotograficzne szybko uznały zdjęcie za zmanipulowane i zostało ono usunięte z czterech serwisów informacyjnych. W rzadkim przypadku, księżniczka wydała mea culpa za zmieniony obraz, który został poddany 17 edycjom.

Piątkowa publikacja wideo jest postrzegana jako próba przejęcia przez Royals kontroli nad relacjami z powrotu do zdrowia Middleton z brytyjskich tabloidów, amerykańskich publikacji i platform mediów społecznościowych.

Latest Posts

Nie przegap