czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

WME zatrudnia Erin Kapor do reprezentowania dyrektorów kreatywnych (na wyłączność)

Erin Kapor dołączyła do WME jako agent.

Przychodzi do agencji talentów należącej do Endeavor po pełnieniu funkcji starszego wiceprezesa ds. kreatywnych w Original Creative Agency. Kapor ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w kreatywnej reprezentacji i strategii.

Wcześniej pracowała w Downtown Music Publishing i Red Light Management, a następnie zajęła się doradztwem jako kreatywny strateg.

Kapor wnosi do WME listę klientów, na której znajdują się Ben Chappell (Arctic Monkeys, Niall Horan), Clare Gillen (Rihanna), Cody „SSION” Critcheloe (Kim Petras, Robyn), Franc Fernandez (Lady Gaga, Miguel) i James „Yimmy Yayo” Bailey (Alicia Keys, Nintendo).

Do jej innych klientów, którzy swoją pracą zacierają granicę między modą, muzyką, sportem i sztuką, należą Joe Perez (Beyoncé, Louis Vuitton), studio kreatywne Tawbox (Drake, Boygenius) i Undercard Studio (FKA Twigs, Blur).

Dołączają oni do istniejącej już listy talentów WME pracujących w tej przestrzeni, która obejmuje projektanta KidSuper; Ethana Tobmana, dyrektora kreatywnego Taylor Swift The Eras Tour; La Mar Taylor, dyrektora kreatywnego The Weeknd; oraz studio projektowe Vita Motus, które stworzyło koncepcje i instalacje dla Coachella i EDC.

Kapor uczęszczał do Boston University i uzyskał tytuł magistra w Central Saint Martins w Londynie, a także tytuł magistra sztuk pięknych w Cal Arts.

Czytaj również:  Chiński Box Office: 'Avatar 2' otwiera się znacznie poniżej prognozowanych 57.1M$, a epidemia COVID gryzie

Latest Posts

Nie przegap