6 czerwca 2022 r. | 7:32

Jennifer Lopez podziękowała wielu ludziom, odbierając nagrodę Generation Award podczas 2022 MTV Movie & TV Awards w niedzielę wieczorem.

Gwiazda „Wyjdź za mnie”, która płakała, gdy brała do ręki trofeum w postaci złotego popcornu, rozpoczęła swoje przemówienie od wyrażenia wdzięczności dla tych, którzy „dali mi to życie”, zanim przeszła na inny tor.

„Chcę podziękować ludziom, którzy dali mi radość i tym, którzy złamali mi serce. Tym, którzy byli prawdziwi, i tym, którzy mnie okłamywali” – powiedziała Lopez.

„Chcę podziękować prawdziwej miłości i temu, że okłamywałam samą siebie, bo dzięki temu wiedziałam, że muszę się rozwijać.”

52-letnia piosenkarka „Waiting for Tonight” podziękowała „rozczarowaniom i porażkom za to, że nauczyły mnie być silną”, a swoim 14-letnim bliźniakom, Maxowi i Emme, „za to, że nauczyli mnie kochać”.

Jennifer Lopez crying on stage at MTV Movie & TV Awards 2022
„Chcę podziękować ludziom, którzy dali mi radość, i tym, którzy złamali mi serce. Tym, którzy byli prawdziwi, i tym, którzy mnie okłamywali” – dzieli się Lopez.
Getty Images

„Chcę podziękować wszystkim ludziom, którzy mówili mi – prosto w twarz lub kiedy nie było mnie w pokoju – że nie mogę tego zrobić”, dodała zapłakana Lopez. „Naprawdę nie sądzę, że dałabym radę bez was. I wiem, że nie dałabym rady bez fanów, którzy oglądali filmy.

„Jesteście powodem, dla którego tu jestem i byłam, i kocham Was!” – powiedziała.

Wielofenatowa zakończyła swoje przemówienie uroczym okrzykiem do narzeczonego Bena Afflecka, którego poprosiła, aby poczekał na nią „na kolacji”.

jennifer lopez accepting generation award
Wielokrotna laureatka została uhonorowana za swoją wszechstronną karierę, która obejmuje filmy i muzykę.
Getty Images

„Będę w domu przed siódmą!” – zażartowała.

Szeroka kariera Lopez, w ramach której wydała wiele albumów i zagrała w takich filmach jak „Selena” i „Hustlers”, była nagradzana przez cały tegoroczny sezon nagród.

Zaledwie trzy miesiące temu Lopez odebrała nagrodę Icon Award za swoją karierę muzyczną na gali iHeartRadio Music Awards, gdzie powiedziała: „Dopiero się rozkręcam”.