niedziela, 25 lutego, 2024

Ostatnie posty

Zatwierdzony przez A-List materac Frette otrzymuje rzadką zniżkę online na Black Friday

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Biorąc pod uwagę ilość czasu, jaką spędzamy śpiąc każdej nocy, czy nie nadszedł czas, aby zainwestować w dobry materac? Taka jest filozofia firmy Frette, której luksusowe materace są zakorzenione w dziedzictwie zdefiniowanym przez włoskie rzemiosło, komfort i troskę.

Być może najbardziej znana jako dostawca doskonałej pościeli i bielizny pościelowej, Frette produkuje również jedne z najlepszych materacy na świecie, z zaawansowanymi technicznie sprężynami wewnętrznymi i szlachetnymi materiałami, takimi jak naturalna bawełna i końskie włosie, które współpracują ze sobą, aby zapewnić łagodniejszy i spokojniejszy sen.

Materace Frette, których regularna cena wynosi do 27 000 USD, są teraz w sprzedaży od 6 400 USD w ramach wyprzedaży Bloomingdale’s Black Friday. To rzadka okazja, aby uzyskać zniżkę na te wysokiej klasy materace, które można znaleźć w wielu domach celebrytów i najlepszych hotelach, ale prawie nigdy nie trafiają do sprzedaży.

Bloomingdales

Najtańsza oferta materacy Frette obejmuje materac Delizia Tight Top w rozmiarze twin za 6 399 USD – hojny rabat w wysokości 30%. Tymczasem materac w rozmiarze queen jest w sprzedaży za 9 000 USD (rozmiary sięgają aż do California King).

Według Frette, sprężyste sprężyny i naturalne warstwy tapicerki zastosowane w materacach „dostosowują się i reagują, aby wyprofilować krzywizny ciała, rozluźnić mięśnie, zmniejszyć nacisk na kręgosłup i zapewnić lepszy sen” Materace są wystarczająco twarde, aby zapewnić wsparcie, ale nie tak sztywne, że śpisz na desce. Tymczasem wiele warstw jest wystarczająco miękkich, aby pozwolić ciału zapaść się w łóżko bez całkowitego zatopienia się w nim.

Frette używa tylko najlepszych materiałów do produkcji swojej pościeli i ta sama myśl dotyczy materacy, z oddychającą warstwą bawełny, która zapewnia chłód podczas snu i trwałą warstwą końskiego włosia, która pomaga odprowadzać wilgoć i kierować ciepło z dala od ciała.

Czytaj również:  Najlepsze prezenty walentynkowe dla każdego od uwielbianych przez Hollywood marek

Co nam się podoba: Materace Frette są inspirowane włoską produkcją, ale są wytwarzane w USA. W międzyczasie usługa „białej rękawiczki” Bloomingdale’s dostarczy materac pod Twoje drzwi za darmo.

Ta oferta z okazji Czarnego Piątku obejmuje materac Frette i sprężynę pudełkową z 10-letnią gwarancją. Zobacz pełną ofertę materacy Frette w sprzedaży na Bloomingdales.com.

Bloomingdales

Szukasz pościeli Frette na wyprzedaży? Wyprzedaż Bloomingdale’s Black Friday pozwala zaoszczędzić 20% na kolekcji pościeli Frette, w tym zestawach prześcieradeł, szamach i nie tylko. Zobacz pełną kolekcję tutaj. Kod promocyjny nie jest wymagany, ale cena sprzedaży zostanie odzwierciedlona przy kasie.

Latest Posts

Nie przegap