czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Żona Dereka Hougha, Hayley Erbert, ujawnia nową fryzurę, bliznę na głowie po operacji mózgu: „Wdzięczna, że żyję

Hayley Erbert jest „wdzięczna, że żyje”.

W poniedziałek profesjonalna tancerka udostępniła na Instagramie wideo, w którym pokazała swoją nową fryzurę, jednocześnie emocjonalnie wspominając swoją hospitalizację i powrót do zdrowia.

„To była niezła podróż” – zaczęła 29-letnia Erbert, siedząc obok swojego męża Dereka Hough. „W ciągu dwóch miesięcy wydarzyło się tak wiele. Wiele emocji.”

„Do dziś mam naprawdę dobre i złe dni – emocjonalnie i fizycznie. Ale każdego dnia radzę sobie o wiele lepiej. Naprawdę każdego dnia robię duże postępy i jestem za to bardzo wdzięczna” – kontynuowała.

Erbert przypomniała następnie, jak po swojej pierwszej operacji w grudniu 2023 r. „naprawdę poczuła” wsparcie i miłość ludzi.

„Czułam to w moim sercu. Czułam to w mojej duszy. Tak bardzo wam wszystkim dziękuję”, dodała walcząc ze łzami.

Hayley Erbert pokazała swoją ogoloną głowę i bliznę po przejściu dwóch operacji mózgu w zeszłym roku. Derek Hough,Hayley Erbert/Instagram

29-latka wykorzystała również nagranie wideo, by pochwalić się nową fryzurą i blizną, która biegnie wzdłuż środka jej głowy.

Ze śmiechem wyjaśniła, że nowy rok przyniósł jej „nową fryzurę, nową bliznę, nowy worek z płynem z boku mojej twarzy, który ostatecznie ma zniknąć” i „nową czaszkę”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Mam też nowe spojrzenie na życie” – powiedziała, po czym wezwała swoich fanów, aby trzymali swoich bliskich blisko, „bo nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć”

„Jestem po prostu wdzięczna, że żyję” – dodała.

Profesjonalistka tańca wzięła udział w Instagramie w poniedziałek, aby zadebiutować swoim wyglądem, siedząc z mężem, Derekiem Hough. Derek Hough,Hayley Erbert/Instagram
„Do dziś mam naprawdę dobre i złe dni” – powiedziała w klipie. Derek Hough,Hayley Erbert/Instagram

Sędzia „Tańca z gwiazdami” opowiedział również o tym, jak ich miniony rok przeszedł od „najwyższych wzlotów do najniższych upadków”

Erbert przeszedł operację w trybie nagłym zaledwie cztery miesiące po tym, jak para związała się węzłem małżeńskim w sierpniu 2023 roku.

„To było szalone” – powiedział 38-letni Hough. „Ale muszę powiedzieć, że przez całe to doświadczenie ta kobieta była niewiarygodna. Jej wytrwałość i akceptacja całej sytuacji – jej siła – były niezwykłe, gdy mogłem być świadkiem z pierwszej ręki”.

Czytaj również:  Niebotyczna sława Bobbie Althoff - a nie Drake - winna rozwodu: raport
Hough dodała później: „To nowy rok. To nowa fryzura.” Derek Hough,Hayley Erbert/Instagram

„Ona naprawdę jest cudem. To był cud i to wciąż jest podróż.”

7 grudnia Hough ujawnił, że jego nowa narzeczona musiała przejść nagłą operację mózgu po tym, jak „straciła orientację”

„Zdiagnozowano u niej krwiak czaszki spowodowany pęknięciem naczynia krwionośnego i wymagała nagłej kraniektomii” – ogłosił wówczas były profesjonalista „DWTS” na Instagramie.

Erbert dodała, że otrzymała również „nową czaszkę” hayley.erbert/Instagram

Mayo Clinic opisuje ten stan jako gromadzenie się krwi pod czaszką lub w tkance mózgowej, która naciska na mózg – często spowodowane urazem mózgu.

Kilka dni później Erbert ponownie poszła pod nóż, „aby zastąpić dużą część jej czaszki, która została usunięta podczas jej kraniektomii”, twierdził Hough w kolejnej aktualizacji.

Tancerka była w stanie wrócić do domu przed świętami Bożego Narodzenia.

„Jestem po prostu wdzięczna, że żyję” – kontynuowała. Getty Images

Chociaż para nie podała przyczyny stanu Erberta, obawa o zdrowie pojawiła się rok po tym, jak para uczestniczyła w wypadku samochodowym.

W grudniu 2022 roku Erbert pokazała w mediach społecznościowych cztery szwy na brwi, pisząc, że jest „trochę poobijana z opuchniętą twarzą”

Wyjaśniła, że „wypadek obejmował strome wzgórze, oblodzone drogi, drzewo, a co najgorsze, strach, że zsuniemy się z góry”

Latest Posts

Nie przegap