sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Żona i współpracownicy Adana Canto wspominają aktora: „Będzie nam go bardzo brakowało”

Rodzina, przyjaciele i byli współpracownicy Adana Canto wzięli udział w mediach społecznościowych we wtorek, aby upamiętnić aktora po wiadomościach, że The Cleaning Lady i Designated Survivor gwiazda zmarła na raka w wieku 42 lat.

„Na zawsze mój skarb Adan, do zobaczenia wkrótce” – napisała na Instagramie Stephanie Canto, żona Adana. Wiadomość opatrzyła fragmentem Ewangelii Mateusza 6:19-21 i wspólnym zdjęciem pary.

Canto zmarł we wtorek na raka wyrostka robaczkowego, powiedział jego przedstawiciel The Hollywood Reporter. Jego diagnoza nie została podana do wiadomości publicznej.

„Adan miał głębię ducha, którą niewielu naprawdę znało. Ci, którzy ją dostrzegli, zmienili się na zawsze” – czytamy w oświadczeniu. „Tak wielu będzie za nim bardzo tęsknić”

Wraz z żoną przeżył dwójkę dzieci, 3-letniego Romana Aldera i 1-letnią Ewę Józefinę

Canto był znany wielu jako Aaron Shore w serialu Netflix Designated Survivor, szef sztabu Białego Domu, który został wiceprezydentem Toma Kirkmana granego przez Kiefera Sutherlanda. Sutherland złożył kondolencje i wyraził żal z powodu śmierci Canto za pośrednictwem Instagrama we wtorek.

Kiefer Sutherland i Adan Canto w filmie „Designated Survivor”Sven Frenzel / ©ABC / dzięki uprzejmości Everett Collection

„Był takim wspaniałym duchem”, napisał Sutherland o swoim współpracowniku. „Jako aktor jego pragnienie bycia dobrym, bycia świetnym, a potem jeszcze lepszym, było naprawdę imponujące i będzie nam go bardzo brakować”

Sutherland kontynuował: „Jestem również załamany z powodu jego żony, Steph i dwójki małych dzieci. Adan, spoczywaj w pokoju”

Halle Berry, która wyreżyserowała i zagrała z Canto w Bruised z 2020 roku, napisała na Instagramie, że „nie ma jeszcze słów… ale mój drogi słodki przyjaciel Adan właśnie zyskał skrzydła. Na zawsze, na zawsze w moim sercu”

Ostatnio Canto grał Armana Moralesa przez dwa sezony w serialu Fox The Cleaning Lady. Serial kręci obecnie swój trzeci sezon, ale Canto nie był zaangażowany w nadchodzący sezon ze względu na stan zdrowia.

Czytaj również:  Greg Berlanti podpisuje kontrakt z CAA

„Zawsze będzie naszym Armanem” – napisano we wtorek w mediach społecznościowych na koncie Fox TV. Oświadczenie Warner Bros. Television i FOX Entertainment opisało jego śmierć jako „niepojętą stratę”, a The Hollywood Reporter potwierdził, że Fox uhonoruje Canto kartą tytułową, gdy serial powróci 5 marca.

Sean Lew, współgwiazda Canto The Cleaning Lady, napisał na Instagram Stories, że był „zaszczycony, że mógł być” kolegą aktora, dodając, że był on „jednym z najfajniejszych ludzi” i że zespół „będzie kontynuował serial na twoją cześć”

Shiva Negar, również część obsady serialu, również opublikowała serię zdjęć swojej postaci obok Canto, pisząc „Nie mogę, po prostu nie mogę”

Oprócz ról w Designated Survivor i The Cleaning Lady , Canto zagrał prawdziwego polityka Rodrigo Lara Bonia w pierwszym sezonie serialu Netflixa o kartelu narkotykowym Narcos , a także pojawił się w Blood and Oil ABC i The Following Fox.

W filmie zagrał role w Agent Game, Bruised, X-Men: Days of Future Past. Canto urodził się w Meksyku i wychował w Teksasie. Był także piosenkarzem, gitarzystą i filmowcem.

Przeczytaj więcej hołdów poniżej.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Adana Canto. Najszczersze kondolencje dla jego żony i dzieci. Był żywą częścią naszego serialu Designated Survivor, grając Aarona Shore’a z dowcipem i pasją. Będzie nam go bardzo brakowało. https://t.co/bV1DZMiiQi

– NealBaer🏳️‍🌈 (@NealBaer) 9 stycznia 2024 r.

Latest Posts

Nie przegap