wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

2024 MLB transmisja na żywo: Gdzie oglądać mecze Major League Baseball online za darmo?

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Nadszedł sezon 2024 Major League Baseball, w którym Texas Rangers królują jako obecni mistrzowie World Series i chcą powtórzyć tytuł.

Nowy sezon baseballowy rozpoczął się pod koniec marca i zakończy się rozgrywkami World Series w październiku. To ponad siedem miesięcy profesjonalnego baseballu w 2024 roku. Chcesz oglądać baseball w telewizji? Większość meczów można oglądać w ESPN, Fox Sports i wybranych regionalnych sieciach sportowych (RSN) w całym kraju – w tym Bally Sports, NBC Sports, Mid-Atlantic Sports Network, YES Network i innych.

W skrócie: Oglądaj sezon MLB online

  • Kiedy: Od marca do października
  • Kanał TV: Wybrane RSN i ESPN
  • Transmisja online: DirecTV, Fubo, Hulu + Live TV i Sling

Powiązane: Najlepsze telewizory do oglądania sportu

Jak oglądać sezon 2024 MLB online

Nowy sezon MLB rozpoczął się w dniu otwarcia w czwartek, 28 marca i potrwa do października wraz z „Fall Classic” (czyli mistrzostwami World Series).

Podstawowa antena wewnętrzna (taka jak ta z Amazon) zapewni dostęp do meczów baseballowych w sieciach krajowych, takich jak ABC, CBS, FOX i NBC. Podnieś antenę cyfrową raz i uzyskaj bezpłatny dostęp do lokalnych sieci w telewizji.

Chcesz oglądać mecze MLB online? Osoby przecinające przewody mogą oglądać mecze za pośrednictwem dowolnej usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo, która obsługuje lokalny RSN i ESPN, takiej jak DirecTV Stream, Fubo, Hulu + Live TV, Sling i inne.

Tymczasem DirecTV Stream i Fubo są jedynymi streamerami, którzy obsługują Bally Sports, podczas gdy możesz zarejestrować się na siedmiodniowy bezpłatny okres próbny od Fubo, aby oglądać mecze za darmo. Wszystkie usługi internetowe są dostępne na smartfonie, tablecie, laptopie lub smart TV.

Czytaj również:  Najlepsze soundbary do przekształcenia salonu w kino - i najlepsze oferty z wielkiej wiosennej wyprzedaży Amazon

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać Major League Baseball z i bez abonamentu kablowego, w tym więcej szczegółów na temat oglądania meczów za darmo, harmonogramu i gdzie kupić bilety na baseball online.

Jak oglądać mecze Major League Baseball 2024 bez kablówki

Podczas gdy wiele meczów MLB jest transmitowanych w telewizji w całych Stanach Zjednoczonych, mecze baseballowe można również przesyłać strumieniowo za pośrednictwem internetowych usług kablowych, z których niektóre oferują nawet bezpłatne wersje próbne. Jeśli zadziałasz szybko i zarejestrujesz się teraz, możesz oglądać mecze online za darmo.

T-Mobile oferuje również ograniczoną czasowo promocję, w ramach której klienci T-Mobile, Metro by T-Mobile, Home Internet i Small Business otrzymują bezpłatną subskrypcję MLB.TV (o wartości 149,99 USD). Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. Oferta kończy się 1 kwietnia.

Watch 2024 MLB Games Online Free: Livestream Baseball Without Cable

DirecTV

DirecTV Stream

Oglądaj mecze MLB na różnych RSN, w tym Bally Sports i ESPN z DirecTV Stream. Sieci są oferowane we wszystkich pakietach alternatywnej telewizji kablowej, a usługa obejmuje ponad 75 innych kanałów – takich jak NBC, ABC, Fox, AMC, Bravo, CNBC, Disney Channel i wiele innych.

Ceny zaczynają się już od 69,99 USD za podstawowy pakiet rozrywkowy. Ponadto inne plany oferują od 105 do 150 kanałów w cenach od 84,99 USD do 159,99 USD miesięcznie. Nowi subskrybenci mogą otrzymać kartę Visa Rewards o wartości do 200 USD przez ograniczony czas. Więcej informacji o ofercie można znaleźć tutaj.

Watch 2024 MLB Games Online Free: Livestream Baseball Without Cable

Fubo

Fubo

Jeśli chcesz oglądać MLB na żywo w różnych RSN, takich jak Bally Sports i ESPN – wraz z ponad 170 innymi kanałami informacyjnymi, rozrywkowymi i sportowymi – skorzystaj z subskrypcji Fubo. Usługa streamingu zaczyna się od 59,99 USD miesięcznie przez pierwszy miesiąc (79,99 USD miesięcznie później), podczas gdy można nagrać ponad 1000 godzin programów telewizyjnych, filmów, gier i nie tylko. Fubo jest również dostępny do oglądania na smartfonie, tablecie lub telewizorze.

Czytaj również:  Paul Rudd Calls Getting in Shape for 'Quantumania' "So Much Harder" Than for 'Ant-Man 2': "I Had Fallen Off"

Ponadto inne plany obejmują pakiet Elite (z ponad 250 kanałami za 69,99 USD miesięcznie przez pierwszy miesiąc, a następnie 89,99 USD miesięcznie). Jeśli chcesz oglądać mecze MLB Opening Day za darmo, usługa transmisji strumieniowej telewizji online oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny dla nowych subskrybentów.

Watch 2024 MLB Games Online Free: Livestream Baseball Without Cable

Hulu

Hulu + Live TV

Dzięki subskrypcji Hulu + Live TV można również transmitować na żywo mecze baseballowe online bez kabla. Usługa transmisji strumieniowej obejmuje dostęp do ponad 95 kanałów na żywo – takich jak ESPN, MLB Network i inne – już od 76,99 USD miesięcznie. Usługa obejmuje również całą bibliotekę streamingową Hulu, Disney+ i ESPN+ bez dodatkowych kosztów.

Dzięki subskrypcji użytkownicy Hulu + Live TV mogą oglądać oryginały z Hulu, Marvel Studios, Lucasfilm (Star Wars, Indiana Jones), The Muppets Studio i Pixar. Subskrybenci mogą również oglądać ESPN+ dla oryginalnych programów sportowych i sportów na żywo z Formuły 1 oraz NHL, MLB i innych lig sportowych. Obejmuje również nieograniczony DVR w chmurze. Niestety, Hulu nie oferuje obecnie bezpłatnego okresu próbnego.

Watch 2024 MLB Games Online Free: Livestream Baseball Without Cable

Sling

Sling

Sling to jedna z najtańszych opcji dla nowych subskrybentów transmisji strumieniowej telewizji na żywo, którzy chcą oglądać sezon baseballowy 2024 online. Możesz oglądać ESPN na Sling Blue.

Plan Sling Orange kosztuje 20 USD za pierwszy miesiąc (40 USD miesięcznie później) i obejmuje ponad 40 lokalnych i krajowych kanałów telewizyjnych, takich jak ESPN.

Tymczasem Sling Orange (22 USD.50 USD przez pierwszy miesiąc, 45 USD miesięcznie później) obejmuje również Fox Sports, MSNBC i NFL Network i inne, podczas gdy plan Sling Orange + Blue kosztuje tylko 30 USD przez pierwszy miesiąc (60 USD miesięcznie później) i obejmuje A&E, AMC, Bravo, History Channel i FS1 w ramach swojej oferty.

Czytaj również:  Eurowizja: Szwajcaria wygrywa najbardziej podzielony konkurs piosenki w 68-letniej historii konkursu

Gdzie kupić bilety na sezon 2024 MLB online

Chcesz osobiście obejrzeć wszystkie rozgrywki baseballowe? Bilety na mecze MLB można znaleźć online za pośrednictwem różnych partnerów sprzedaży biletów. Ceny różnią się w zależności od miasta, w którym chcesz usiąść na boisku i są dostępne na platformach biletowych innych firm, takich jak StubHub, Ticket Liquidator, Ticket Network, GameTime i Ticketmaster.

Jedną z najlepszych ofert na bilety MLB jest Vivid Seats, gdzie można zaoszczędzić 20 USD z kodem THR2024; lub w SeatGeek, gdzie można użyć kodu promocyjnego HOLLYWOOD10, aby zaoszczędzić 10 USD na kwalifikujących się zakupach o wartości 250 USD i więcej.

Latest Posts

Nie przegap