środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

ABC Fall 2022 Schedule: abbott Elementary” – blok komediowy, „Celebrity Jeopardy!” – niedziela

Sieć zastąpi również odchodzący „Taniec z gwiazdami” programem „Kawaler w raju”.

QUINTA BRUNSON in Abbott Elementary.

Quinta Brunson w „Abbott Elementary.”Dzięki uprzejmości Scott Everett White/ABC

Przełomowa komedia ABC Abbott Elementary przeniesie się do nowej nocy – i najlepszego miejsca w harmonogramie sieci – jesienią.

Program będzie kotwicą środowego bloku komediowego sieci, przenosząc się do slotu 9 p.m. Linia ABC na początek sezonu 2022-23 będzie zawierać parę nowych dramatów w The Rookie: Feds i prowadzony przez Hilary Swank Alaska, wraz z Celebrity Jeopardy! w niedzielne wieczory. Sieć stawia także na Bachelor in Paradise, który będzie emitowany zarówno w poniedziałkowe, jak i wtorkowe wieczory – zastępując w poniedziałki związany z Disney+ Dancing With the Stars.

Ogólny harmonogram wygląda dość znajomo, jednak z blokami bez scenariusza prowadzącymi do dramatów na początku tygodnia, środowym blokiem komediowym oraz Station 19 i Grey’s Anatomy, które będą dominować w czwartkowe wieczory.

„Stabilność harmonogramu była jednym z naszych priorytetów”, Hulu Originals i ABC Entertainment prezes Craig Erwich powiedział The Hollywood Reporter w wywiadzie we wtorek rano. „To, co pozwala nam zrobić, to naprawdę skupić się na uruchomieniu nowych programów jesienią. Mamy niesamowite możliwości i priorytetowe programy z Alaska i The Rookie: Feds. Dzięki mniejszej liczbie ruchów, możemy skupić się na kreatywnym wprowadzeniu tych programów na rynek.”

Abbott Elementary’przeniesiony na godzinę 21:00 w środy sygnalizuje zaufanie sieci do uznanego przez krytyków hitu, który osiągnął średnią 9 milionów widzów na wszystkich platformach. Przejmie miejsce zajmowane wcześniej przez The Conners (który teraz będzie prowadził noc o 20:00) i Modern Family przed nim.

The Rookie: Feds, spinoff The Rookie z Niecy Nash-Betts w roli najstarszej stażystki w akademii FBI, wypełni miejsce we wtorek o 22:00. Odcinki wprowadzające postać w macierzystym serialu były jednymi z najchętniej oglądanych w tym sezonie.

Czytaj również:  Nagrody Peabody: Dan Rather wyróżniony nagrodą za osiągnięcia w karierze

Alaska, w którym Swank gra reporterkę, która opuszcza Nowy Jork po skandalu, by zacząć od nowa w gazecie w Anchorage, pojawi się po Grey’s Anatomy w czwartki. Wypiera on Big Sky, którego trzeci sezon będzie prowadzony o 22:00 w środy.

Celebrity Jeopardy! dołączy do Celebrity Wheel of Fortune, The Rookie i niezłomnego America’s Funniest Home Videos w niedziele. Celebrity Jeopardy! zajmie miejsce o 20:00 zajmowane wcześniej przez Supermarket Sweep, którego przyszłość nie została jeszcze ustalona.

Mayim Bialik została ogłoszona gospodarzem Jeopardy! primetime specials w zeszłym roku (i dzieli obowiązki gospodarza w syndykacie gry z Kenem Jenningsem). Źródła powiedziały THR, że umowa na prowadzenie Celebrity Jeopardy! nie jest jeszcze zawarta, ale ABC i producent Sony Pictures TV mają nadzieję, że wkrótce będzie to możliwe. Bialik gra również w komedii Fox’a Call Me Kat, która została odnowiona na trzeci sezon w tym tygodniu.

Bachelor in Paradise zajmie miejsce Tańca z Gwiazdami w poniedziałki – co sprawi, że początek tygodnia będzie bardziej dorosły – jak również dwugodzinny blok we wtorki, który jesienne sezony The Bachelorette zajmowały przez poprzednie dwa sezony. ABC pokaże również pięć Monday Night Football transmisji na początku i końcu sezonu NFL, w tym ekskluzywną transmisję 19 września. Pozostałe cztery będą simulcastami z ESPN.

Nie ma w jesiennej ramówce komedii drugiego roku The Wonder Years i dramatu A Million Little Things, który wejdzie w swój piąty sezon w 2022-23. Ich premiera odbędzie się w połowie sezonu wraz z nową komedią Not Dead Yet, w której główną rolę gra Gina Rodriguez. Avalon, dramat prosto do serialu od Davida E. Kelleya i Michaela Connelly’ego, jest również w mixie na midseason, choć nie został jeszcze obsadzony.

Programy bez scenariusza The Bachelor, American Idol i Judge Steve Harvey są również ustawione na midseason.

Czytaj również:  Tareasa "Reesa Teesa" Johnson podpisuje kontrakt z CAA

Jesienna ramówka ABC znajduje się poniżej. Nowe serie są zaznaczone kursywą.

7 p.m. 7:30 p.m. 8 p.m. 8:30 p.m. 9 p.m. 9:30 p.m. 10 p.m. 10:30 p.m.
Monday Bachelor in Paradise The Good Doctor
Tuesday Bachelor in Paradise The Rookie: Feds
Wednesday The Conners The Goldbergs Abbott Elementary Home Economics Big Sky
Thursday Station 19 Grey’s Anatomy Alaska
Friday Shark Tank 20/20
Saturday Saturday Night College Football
Sunday America’s Funniest Home Videos Celebrity Jeopardy! Celebrity Wheel of Fortune The Rookie

Biuletyny THR

Zapisz się na wiadomości THR prosto do swojej skrzynki pocztowej każdego dnia

Subskrybuj Zapisz się

Latest Posts

Nie przegap