piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

Alexis Bledel opuszcza 'Handmaid’s Tale’ na Hulu po czterech sezonach

Piąty sezon The Handmaid’s Tale będzie kontynuowany bez jednej z kluczowych postaci.

Alexis Bledel ogłosiła w piątek, że odchodzi z serialu Hulu po czterech sezonach. Bledel wygrała Emmy w 2017 roku i zdobyła trzy kolejne nominacje za granie Emily, byłej służebnicy zamienionej w bojowniczkę ruchu oporu.

„Po wielu przemyśleniach czułam, że muszę odejść od The Handmaid’s Tale w tym czasie”, powiedziała Bledel w oświadczeniu. „Jestem wiecznie wdzięczna [showrunner] Bruce’owi Millerowi za napisanie tak prawdziwych i rezonujących scen dla Emily, a także Hulu, MGM, obsadzie i załodze za ich wsparcie.”

Czwarty sezon The Handmaid’s Tale zastał Emily pomagającą przesiedlić dzieci przetransportowane z Gilead do Kanady w ruchu zaaranżowanym przez June (Elisabeth Moss), a następnie pracującą z June i innymi byłymi służebnicami w celu dokonania zemsty na przywódcy Gilead, Fredzie Waterfordzie (Joseph Fiennes).

Bledel (Gilmore Girls, The Sisterhood of the Traveling Pants) zdobyła gościnną Emmy za rolę po pierwszym sezonie serialu, a następnie zdobyła nominację dla aktorki drugoplanowej w 2018 roku za sezon drugi. Powróciła do statusu gwiazdy gościnnej, powracając w sezonach trzecim i czwartym serialu, zdobywając nagrody Emmy w obu przypadkach.

Sezon piąty The Handmaid’s Tale, od MGM Television, jest w produkcji i oczekuje się, że premiera nastąpi jeszcze w tym roku. Serial doda do swojej obsady Christine Ko jako liderkę ruchu oporu.

Variety jako pierwsze poinformowało o odejściu Bledel.

Czytaj również:  Prognoza Feinberga: Zaktualizowane prognozy podczas głosowania na Oscary

Latest Posts

Nie przegap