wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Alyssa Farah Griffin przyznaje, że stara się zrzucić zbędne kilogramy po dołączeniu do „The View”

Alyssa Farah Griffin próbuje zrzucić kilka kilogramów, które przybrała od czasu dołączenia do „The View” jako współprowadząca.

Występując w podcaście „The View: Behind the Table”, Griffin wyjaśniła, że chce być „bardziej oddana codziennym ćwiczeniom” jako jedno ze swoich noworocznych postanowień.

„Program jest dziwny, jak [producentka] Robin [Hommel-Tenenbaum] żartuje, że jest jak 'The View’ 15”, powiedziała. „Nie miałam 'The View’ 15, ale miałam 'The View’ 5 i będę pracować nad pozbyciem się 'The View’ 5.”

Była dyrektor ds. komunikacji strategicznej Białego Domu dodała, że jej inne postanowienia noworoczne są bardziej skoncentrowane na „zdrowiu i dobrym samopoczuciu” i obejmują takie cele, jak rozprawienie się z „przewijaniem zagłady” w mediach społecznościowych i bycie „bardziej zrównoważonym”

Griffin, lat 34, nie wdawała się w dalsze szczegóły na temat swojej podróży fitness, ani nie publikowała o niej w mediach społecznościowych.

Alyssa Farah Griffin zastanawiała się nad swoim przyrostem wagi po dołączeniu do „The View” alyssafarah/Instagram
Griffin twierdzi, że przytyła w „The View” 5 kilogramów. alyssafarah/Instagram
Komentatorka polityczna chce „zrzucić” zbędne kilogramy. alyssafarah/Instagram

Wygląd komentatorki politycznej był już wcześniej tematem rozmów w programie „The View”.

We wrześniu Griffin i współprowadząca Whoopi Goldberg trafiły na pierwsze strony gazet, gdy rozmawiały na tematy niezwiązane ze sprawami osobistymi, gdy Goldberg niezręcznie wtrąciła się i zapytała Griffin: „Czy jesteś w ciąży?”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Griffin zaprzeczyła, że ma bułkę w piekarniku i zapytała Goldberg, dlaczego tak myśli i błagała ją: „Proszę, powiedz mi, że to nie mój brzuch.”

Goldberg, lat 68, twierdziła, że choć Griffin „wyglądała” jakby była w ciąży, to dlatego, że miała w sobie „klimat” i „blask”.

Griffin wcześniej trafiła na pierwsze strony gazet we wrześniu, kiedy Whoopi Goldberg zapytała ją, czy jest w ciąży. The View/ABC
Dołączyła do popularnego talk show ABC w sezonie 26. ABC

Aktorka „Sister Act” początkowo spotkała się z reakcją ze strony użytkowników mediów społecznościowych w związku ze swoim założeniem, ale wydaje się, że jest w dobrych stosunkach z Griffinem od czasu niewygodnego momentu w talk show.

Czytaj również:  Brittany Mahomes założyła na 3. urodziny córki Sterling ciuchy od projektantów o wartości ponad 126 tys. dolarów

Griffin rozpoczęła na stałe współprowadzenie popularnego talk show ABC w 2022 roku w jego 26. sezonie.

Przez lata występowała gościnnie, zanim zastąpiła Meghan McCain.

Latest Posts

Nie przegap