środa, 19 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Amber Heard twierdzi, że niedozwolone notatki terapeuty w procesie o zniesławienie doprowadziłyby do innego werdyktu

Amber Heard powiedziała podczas wywiadu Dateline, że notatki zrobione przez jej lekarza, któremu zgłaszała nadużycie, doprowadziłyby ławników do opowiedzenia się po jej stronie w jej sprawie o zniesławienie przeciwko Johnny’emu Deppowi, gdyby zostały dopuszczone do procesu.

„Istnieje segregator [of] lat notatek sięgających 2011 roku od samego początku mojego związku, które zostały zrobione przez mojego lekarza”, powiedziała Heard.

W pełnym wywiadzie Heard z Savannah Guthrie z NBC News na temat procesu, który został wyemitowany w piątek w newsmagazine, aktorka powiedziała, że notatki potwierdziłyby twierdzenia, że Depp ją wykorzystał, w tym incydent z 2013 roku, w którym powiedziała swojemu terapeucie, że Depp rzucił nią o ścianę i groził, że ją zabije.

„Mówię o tym, co stało się ze mną w czasie rzeczywistym”, powiedziała Heard. „Ona robi równoczesne notatki z tego, co się dzieje.”

Notatki zostały przejrzane przez NBC. Guthrie powiedział: „Już w 2012 roku Amber mówiła o fizycznym wykorzystywaniu. W styczniu tego roku, powiedziała swojemu terapeucie, że Depp ją uderzył, rzucił na podłogę. Osiem miesięcy po tym, podarł jej koszulę nocną, rzucił ją na łóżko.”

Sędzia Penney Azcarate uznał notatki za „hearsay” i odmówił dopuszczenia dowodów do procesu, w przeciwieństwie do postępowania w Wielkiej Brytanii, gdzie Depp przegrał sprawę o zniesławienie przeciwko The Sun, który nazwał go „wife beater” w jednym z artykułów. W tamtym procesie sędzia orzekł, że The Sun udowodnił, że 12 z 14 przypadków znęcania się było zasadniczo prawdziwych.

Heard zakwestionowała również teksty, które nie zostały dopuszczone do procesu. W jednym z nich do swojego ojca napisała, że Depp „kopnął mnie na oczach wszystkich” Odnosiła się do bójki mocno sponiewieranej w procesie, w której twierdziła, że Depp był odurzony i znęcał się nad nią słownie i fizycznie.

Rzecznik Deppa powiedział NBC News: „To niefortunne, że podczas gdy Johnny chce ruszyć do przodu ze swoim życiem, oskarżona i jej zespół wracają do powtarzania, ponownego wyobrażania sobie i ponownego roztrząsania spraw, które zostały już rozstrzygnięte przez Sąd i werdykt, który został jednogłośnie i jednoznacznie rozstrzygnięty przez ławę przysięgłych na korzyść Johnny’ego.”

Czytaj również:  Gdzie oglądać nominowany do Oscara film Stevena Spielberga "The Fabelmans"?

W oświadczeniu uzyskanym przez The Hollywood Reporter, rzecznik Heard powiedział w odpowiedzi, „Jeśli pan Depp lub jego zespół mają z tym problem, zalecamy, aby sam Johnny usiadł z Savannah Guthrie na godzinę i odpowiedział na wszystkie jej pytania.”

W częściach, które wcześniej zostały wyemitowane na Today, Heard mówiła o emocjonalnym żniwie werdyktu, który widział ławę przysięgłych z Virginii orzekającą na korzyść Deppa i przyznającą mu 10,35 milionów dolarów w jego pozwie przeciwko Heard. I chociaż gorąco stała przy swoich zeznaniach, powiedziała również, że nie „wini” ławy przysięgłych za niewiarę w jej twierdzenia o nadużyciach, biorąc pod uwagę fandom otaczający proces. „Nawet jeśli uważacie, że kłamię, to nadal nie moglibyście spojrzeć mi w oczy i powiedzieć, że uważacie, że na mediach społecznościowych była uczciwa reprezentacja” – powiedziała po części.

Podczas gdy klipy wyemitowano na Today, pełne sit-down wyemitowano w specjalnym Dateline odcinku w piątek. Pierwsze 20 minut wywiadu ukazało się na początku piątku na Peacock, stronie streamingowej sieci, a część zawiera nowe dowody, którymi prawnicy Heard podzielili się z NBC News.

1 czerwca ława przysięgłych w Wirginii orzekła na korzyść Deppa we wszystkich trzech zarzutach, że został zniesławiony, gdy Heard napisała op-ed w The Washington Post, w którym nazwała siebie ocalałą z przemocy domowej. Został również w większości oczyszczony z zarzutów, że zniesławił Heard nazywając jej oskarżenia hochsztaplerką. Heard wygrała jedno ze swoich trzech roszczeń, że oświadczenie prawnika Deppa było zniesławiające.

Wywiad Heard dla NBC News jest następstwem porannych występów w talk show zarówno prawników Heard jak i Deppa po wydaniu wyroku.

Heard planuje odwołać się i iść dalej, jak omówiła w częściach swojego wywiadu, które wyemitowano w tym tygodniu na Today. „Będę nadal przechodzić przez to z podniesionym podbródkiem”, powiedziała Guthrie.

Pod koniec wywiadu Heard została zapytana jak widzi swoją przyszłość i czy nadal chce działać.

Czytaj również:  Red Carpet Essentials Awards: Najlepsze podkłady i pudry do twarzy według znawców Hollywood

„Dostanę się do bycia mamą,” odpowiedziała Heard. „Dostaję się do bycia mamą w pełnym wymiarze czasu.”

Latest Posts

Nie przegap