22 lipca 2022 | 7:54pm

Audrina Patridge spogląda wstecz na rozczarowujące spotkanie z Justinem Timberlake’iem w swoim nowym pamiętniku „Choices: To the Hills and Back Again”

Według gwiazdy rzeczywistości, 37, piosenkarz „SexyBack”, 41, wykazywał „niegrzeczne, diva zachowanie” lata temu podczas 2007 MTV Video Music Awards.

„Zostaliśmy zaproszeni na tak wiele nagród, a nawet poproszeni o prezentację kilka razy”, pisze Patridge w swoim debiutanckim tomiku, zastanawiając się nad ekscytującymi możliwościami dostarczonymi jej i jej gwiazdom „Hills”.

„Nigdy nie zapomnę MTV Video Music Awards z 2007 roku, w szczególności. Lauren [Conrad], Whitney [Port] i ja byliśmy na scenie, aby zaprezentować nagrodę dla Męskiego Artysty Roku,” kontynuuje.

„Lauren i Whitney były bardzo podekscytowane, kiedy Justin Timberlake wygrał, ponieważ były superfankami. To nie był mój rodzaj muzyki, więc nie mogłem się przejmować, ale byłem podekscytowany dla nich.”

Justin Timberlake onstage at the 2007 VMAs
Patridge, wraz z koleżankami z obsady Lauren Conrad i Whitney Port, wręczyła nagrodę dla Męskiego Artysty Roku wokaliście „SexyBack”.
WireImage

Patridge natychmiast odkryła, że nie tylko dyskografia Timberlake’a jej się nie podoba – ale także jego osobowość.

„A potem Justin nie chciał nawet podejść do nas i przyjąć nagrody przed wypełnioną po brzegi salą! Chris Brown wszedł z nim na scenę, sam odebrał od nas nagrodę, a potem wręczył ją Justinowi, gdy my wycofaliśmy się na bok” – opowiada.

Chociaż Timberlake chwalił Browna w swoim przemówieniu, to w rzeczywistości to Timbaland odebrał Moonmana od pań z „Hills” i wręczył go swojemu podopiecznemu i współpracownikowi.

Whitney Port, Audrina Patridge and Lauren Conrad pose on the red carpet at the 2007 VMAs
Według Patridge, Port i Conrad byli „zdruzgotani” postępowaniem Timberlake’a.
WireImage

Patridge mówi dalej, że Timberlake „zdewastował” Conrada, 36, i Port, 37, swoimi działaniami, podczas gdy ona sama była „zirytowana jego niegrzecznym, divowym zachowaniem.”

Nowa autorka wyjaśnia, że od tego momentu było już tylko gorzej.

Czytaj również:  Plotki o pierścionku i prośba o błogosławieństwo ojca... czy Taylor i Travis wkrótce się zaręczą?

„Jakby tego było mało, Justin stanął na środku sceny i powiedział do tłumu: 'MTV, grajcie więcej cholernych teledysków. Nie chcemy oglądać „The Simpsons” ani telewizji reality” – pisze, nazywając komentarze Timberlake’a „osobistym atakiem” na gwiazdy bez scenariusza.

Justin Timberlake backstage at the 2007 VMAs
Nowa autorka była „zirytowana” tym, co odebrała jako „chamskie, divowe zachowanie” ze strony muzyka.
FilmMagic

„Lauren opadła szczęka”, dodaje Patridge. „Byliśmy upokorzeni”

Patridge, Conrad, Port i koleżanka z obsady Heidi Montag tworzyły podstawową obsadę, która zapoczątkowała „The Hills” w 2006 roku.

Choć Conrad i Port wcześnie odeszły, by szukać innych możliwości, kultowy reality show trwał w sumie sześć sezonów.

Audrina Patridge poses at a red carpet event
Patridge, obecnie 37-letnia, występowała w „Wzgórzach” od 2006 roku do zakończenia programu w 2010 roku; brała również udział w dwusezonowym reboocie „New Beginnings”.
Getty Images for MCM

Conrad’s „Laguna Beach” nemesis Kristin Cavallari ostatecznie wkroczył jako serii nowego ołowiu przed zakończyła się w 2010 roku po czterech latach na antenie.

Program został ponownie uruchomiony w 2019 roku jako „The Hills: New Beginnings”, z Patridge, Port i Montag, teraz 35, powracając. Conrad nie uczestniczył, podczas gdy Cavallari, teraz również 35, pojawił się w 2021 roku w Sezonie 2 przed jego anulowaniem w styczniu tego roku.

W 2007 roku, w czasie wspomnianej wygranej Timberlake’a na VMAs, „The Hills” przyciągało miliony widzów każdego tygodnia na MTV. Obsada – wtedy w wieku 20 lat – szybko osiągnęła sławę głównego nurtu, ich twarze często pojawiały się w tabloidach i na okładkach takich magazynów jak Teen Vogue, Seventeen i CosmoGirl.

The cover of Audrina Patridge's book
Patridge szczegółowo opisuje swoje dojście do sławy i podróż do reality TV w swojej debiutanckiej książce „Choices: To the Hills and Back Again.”
Simon & Schuster

Patridge zwraca uwagę, że jeden muzyk na rozdaniu nagród w połowie lat osiemdziesiątych był szczególnie życzliwy dla niej, Conrada i Porta.

„Na szczęście nie wszyscy byli tak niegrzeczni [as Timberlake]. Nasz stolik znajdował się tuż obok tej wschodzącej artystki i jej mamy. Może rozpoznajecie nazwisko Rihanna?” pisze o celebrytce z listy A, znanej ze swoich sympatii do reality TV.

„Spędziłam chwilę na pogawędce z nią i jej mamą tamtej nocy, a ona nie mogła być milsza” – rozwija Patridge. „Była prawdopodobnie jedną z moich ulubionych osób, jakie kiedykolwiek spotkałam na rozdaniu nagród”

Czytaj również:  Rose Hanbury odpowiada na plotki o romansie księcia Williama

„Choices: To the Hills and Back Again” ukaże się 26 lipca.

Filed underaudrina patridge, heidi montag, justin timberlake, lauren conrad, mtv, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, wzgórza, vmas, whitney port, 7/22/22