20 czerwca 2022 | 18:26pm

Burmistrz imprezowy Nowego Jorku Eric Adams spędził Dzień Ojca i weekend Juneteenth robiąc co innego, oczywiście imprezując!

W niedzielę, Hizzoner wpadł do luksusowego hotspotu z chińskim jedzeniem, Sei Less, aby uczcić najnowszy album rapera Frencha Montany, „Montega”

„To była uroczysta kolacja… impreza NFT z okazji wydania jego albumu i [Adams] pojawił się ze swoim synem i kilkoma osobami z jego zespołu”, źródło mówi Page Six.

Adams był w „optymistycznym nastroju” schmoozing z tłumem, który obejmował europejskich piłkarzy Ousmane Dembele i Jesse Lingard.

French Montana zamieścił wideo z Adamsem na Instagramie i zadeklarował, „It ain’t an album release party until the mayor get here.”

„Wiesz, że to będzie gorący album… French wie jak to zrobić” – odpowiedział Adams.

Mayor Eric Adams and French Montana
Adams wydawał się być radosny robiąc sobie selfie i nagrywając filmiki z Montaną.
Getty Images dla French Family

Podpisany przez restaurację kurczak satay nie był w menu dla wegańskiego burmistrza. Zamiast tego zdecydował się na warzywne zawijasy z sałaty, pierożki edamame i roślinny smażony ryż, jak nam powiedziano.

Osoby znające się na hotelarstwie powiedziały nam ostatnio, że imprezowanie burmistrza jest dobre dla biznesu nocnego.

W piątek Adams został zauważony na kolacji z grupą w Le Bilboquet w Sag Harbor – gdzie zjadł bouillabaisse, w tym czerwonego lucjana i okonia morskiego, podczas gdy reszta jego partii wykopała mięsne dania, takie jak charakterystyczny dla restauracji kurczak Cajun.

Następnie został zauważony w jeszcze innym hotspocie Hamptons, 75 Main, po wygłoszeniu przemówienia na imprezie fundraisingowej w sobotę. Szpieg powiedział nam: „Ludzie ustawiali się w kolejce po selfie. Samochody piszczały. Czułem się jak na meczu Yankees z całym tym dopingiem i krzykiem.”

Powiedziano nam, że Adams spędził trochę czasu, chłonąc fanfary na zewnątrz, zanim został przeniesiony do tylnego ogrodu, by prowadzić spotkania. Doradca miejski Jay Schneiderman został zauważony, jak siada z burmistrzem. I słyszeliśmy, że Mitch Modell zatrzymał się, by się przywitać.

Czytaj również:  Kate Hudson broni małżeństwa z Chrisem Robinsonem w wieku 21 lat, twierdzi, że nie było ono "impulsywne
Mayor Eric Adams and Peter Bittenbender
Wtajemniczeni mówią, że Adams, widziany tutaj na imprezie Tribeca Festival z Peterem Bittenbenderem, uważa, że jego imprezowe zwyczaje są dobre dla biznesu.
WireImage

(Szpieg powiedział nam, że Adams został podsłuchany, mówiąc, że „kocha Hamptons i przyjeżdża [back] za kilka tygodni.”

„Mówił, że to jest miejsce, w którym chce być latem”, dodał szpieg.

Reprezentant Adamsa jednak wyjaśnił, „On zdecydowanie nie powiedział, że chce być w Hamptons przez całe lato, twoje źródła się mylą w tej kwestii.”

„Jedyną rzeczą, którą burmistrz chce robić przez całe lato, jest praca nad zmniejszeniem przestępczości w mieście, a nasze wysiłki widziały wczesny sukces w zmniejszeniu strzelanin i przemocy z użyciem broni”, powiedzieli, dodając, „Burmistrz Adams spotkał się z nadzorcą, aby omówić wspólne wysiłki w celu stworzenia przystępnych cenowo mieszkań.”

Adams był na wschodzie, aby wygłosić przemówienie o Juneteenth dla kongregacji rabina Marca Schneiera w Hampton Synagogue w Westhampton, a także uczestniczył w imprezie fundraisingowej zorganizowanej przez Carol i Jerry’ego Levinów, Nancy Hollander i Kena Sunshine’a.