15 czerwca 2022 | 16:51pm

Były chłopak Carole Radziwill, Adam Kenworthy, praktycznie ślinił się na widok innej absolwentki „Real Housewives of New York” na ostatniej imprezie w Nowym Jorku, dowiedziała się Page Six.

Świadek, który był na imprezie 2 czerwca – ekskluzywnym wydarzeniu w hotelu Park Lane New York na Manhattanie – mówi nam, że sławny szef kuchni, 37, spędził „cały” wieczór intensywnie „sprawdzając” Kelly Bensimon, która była w czarnej sukience bez ramiączek i butach.

Nasz informator twierdzi, że Kenworthy nie ukrywał swojego wyraźnego zauroczenia, mówiąc nam, że „wielu innych” uczestników również zauważyło jego fiksację na 54-letniej supermodelce.

Adam Kenworthy and Carole Radziwill sharing a kiss on the lips
Kenworthy i Radziwill umawiali się przez kilka lat, kiedy ona była w „RHONY.”
caroleradziwill/Instagram

Kiedy Bensimon opuszczał imprezę, mówi się, że Kenworthy zdołał przywitać się z daleka, co wywołało „uśmiech i falę” od byłej gwiazdy reality.

Jak donosi insider, Kenworthy zdołał się przywitać z daleka, co wywołało „uśmiech i falę” ze strony byłej gwiazdy reality show.

Kelly Bensimon at a New York event in April 2022
Podobno Kenworthy gapił się na Bensimon „całą” noc.
Getty Images

Jednak podziw nie został najwyraźniej odwzajemniony.

„Chociaż może być prawdą, że Kenworthy 'gapił się na Kelly przez całą noc’ na imprezie otwierającej hotel Park Lane, to nigdy nie rozmawiali tego wieczoru – ani nigdy wcześniej – ani ona nawet nie wie kim on jest,” powiedział nam przedstawiciel Bensimona.

Page Six skontaktowało się również z Kenworthy’m w celu uzyskania komentarza.

Adam Kenworthy holding a plate that's on fire for a food ad
Powiedziano nam, że Kensworthy przywitał się z Bensimonem z daleka.
adamkenworthy/Instagram

Tymczasem przyjaciel Kenworthy’ego mówi nam, że „nic się tu nie dzieje” i że informacje, które otrzymaliśmy są „błędne”.

Na temat jego życia miłosnego, kumpel dodaje, że ostatnie plotki o tym, że jest on również romantycznie związany z Elle Macpherson są nieprawdziwe, nalegając, że „nie umawia się” i „nigdy nie umawiał się” z australijską supermodelką.

Czytaj również:  Drake Bell przyznaje, że otwarcie się na temat wykorzystywania seksualnego było "bardzo przerażające", a trauma będzie trwać przez "resztę" jego życia
Elle Macpherson leaning into Adam Kenworthy as he hugs her from behind
Pomimo plotek, powiedziano nam, że Kenworthy nie jest romantycznie związany z Elle Macpherson.
adamkenworthy/Instagram

Kenworthy i Macpherson, 58 lat, znają się od jakiegoś czasu. W listopadzie 2018 roku sfotografowano ich jak razem odlatują z lotniska w Sydney w interesach dla jej marki WellCo, której on jest ambasadorem.

Ale dwa naprawdę iskrzyły plotki o romansie w kwietniu, kiedy wydali wideo na Instagramie w ramach promocji Dnia Ziemi.

Elle Macpherson and Gilles Bensimon smiling in the back of a car
Macpherson była pierwszą żoną Gillesa Bensimona.
Ron Galella Collection via Getty

W krótkim klipie Kenworthy był widziany, jak daje Macpherson intymny uścisk od tyłu, a ona pochyla się do niego i wypuszcza zalotny śmiech z brzucha.

„Czy wy dwoje jesteście razem? Tak słodko!” skomentowała jedna osoba, a inna dodała: „O mój Boże, jesteście tacy uroczy!!!”

Kelly Bensimon and Gilles Bensimon at a gala event
Małżeństwo Kelly z Gillesem Bensimonem trwało dekadę.
WireImage

Trzeci użytkownik zauważył: „On zdecydowanie ma coś do starszych kobiet.”

Co ciekawe, zarówno Macpherson, jak i Bensimon byli małżeństwem z francuskim fotografem mody Gillesem Bensimonem odpowiednio w latach 1986-1989 i 1997-2007.