9 czerwca 2022 r. | godz. 19:27

Prawniczka Johnny’ego Deppa, Camille Vasquez, potępiła pogłoski o romansie z aktorem jako „nieetyczne” i „seksistowskie”

W nowym wywiadzie, Vasquez – która zyskała sławę podczas głośnej sprawy aktora o zniesławienie przeciwko byłej żonie Amber Heard – powiedziała, że jest rozczarowana tym, że ludzie uważają jej kontakty z Deppem za w jakikolwiek sposób „nieodpowiednie lub nieprofesjonalne”.

„Bardzo zależy mi na moich klientach i oczywiście staliśmy się sobie bliscy. Ale kiedy mówię „my”, mam na myśli cały zespół, w tym oczywiście Johnny’ego” – powiedziała Vasquez w wywiadzie dla People, dodając, że gwiazda „Piratów z Karaibów” jest jej przyjacielem i klientem od czterech i pół roku.

Johnny Depp and attorney Camille Vasquez.
Adwokat Johnny’ego Deppa, Camille Vasquez, odniosła się do plotek, że spotyka się z gwiazdorem.
Getty Images

„To także nieetyczne oskarżenie. Jest seksistowski” – powiedziała. „Jest to niefortunne i rozczarowujące, ale jednocześnie jest to coś, co nie jest obce. Nie mogę powiedzieć, że byłam tym zaskoczona”.

Vasquez broniła swoich relacji z Deppem w sądzie, mówiąc, że jest „Kubanką i Kolumbijką”

Johnny Depp's attorneys Benjamin Chew and Camille Vasquez in court.
Vasquez zaprzeczyła, jakoby była w romantycznej relacji ze swoim klientem.
POOL/AFP via Getty Images

„Jestem wrażliwa na dotyk. Co chcesz, żebym powiedział? Przytulam wszystkich. I nie wstydzę się tego” – powiedziała, dodając: „Ten człowiek walczył o swoje życie i serce mi pękało, gdy widziałam, jak dzień po dniu musi siedzieć i wysłuchiwać najstraszliwszych zarzutów pod swoim adresem”.

„Gdybym mogła zapewnić mu choć odrobinę pocieszenia, to oczywiście zrobiłabym to, trzymając go za rękę lub dając mu do zrozumienia, że jesteśmy tam i będziemy o niego walczyć, bo na to zasługuje”

Actor Johnny Depp talks with his attorney Camille Vasquez.
Adwokat twierdzi, że wiele osób źle zinterpretowało jej mowę ciała z Deppem podczas procesu.
POOL/AFP via Getty Images

Vasquez powiedziała, że jest „bardzo szczęśliwa” w swoim związku z chłopakiem Edwardem Owenem.

Adwokat szybko zyskała sobie fanów podczas sześciotygodniowego procesu Deppa za jej twarde przesłuchanie Heard. Po procesie, w którym Depp wygrał 15 milionów dolarów, Vasquez przyznała, że nowo znaleziona uwaga była „trochę przytłaczająca”

Czytaj również:  Cardi B i Offset zagrają konkurencyjne koncerty sylwestrowe w Miami - w tym samym hotelu - ponieważ byli walczą o to, kto zdobędzie największą publiczność

„Ale jeśli mogę być inspiracją dla młodych kobiet, które chcą iść na studia prawnicze, studiować i ciężko pracować, to wszystko było tego warte” – powiedziała w środę w programie „GMA”.