7 lipca 2022 r. | godz. 16:59

To jest swing i amiss, Manny.

Diamentowa legenda Manny Ramirez dziwacznie stwierdził w ostatnim wywiadzie, że Derek Jeter byłby „zwykłym graczem”, gdyby grał w Kansas City, a nie w Big Apple.

Ale kiedy Page Six zapytał byłego kolegę kapitana z drużyny Yankees, CC Sabathia, co sądzi o ujęciu Ramireza, ten błagał o odmienne zdanie.

Ramirez ostatnio pojawił się w loży komentatorskiej New England Sports Network podczas meczu Red Sox i powiedział: „Musisz to zrozumieć: Jeśli nie grałeś w Bostonie lub Nowym Jorku, nie jesteś w wielkich ligach. To tak, jakbyś umieścił Jetera w Kansas City w tamtych latach, był tylko zwykłym graczem.”

Ale kiedy przeprowadziliśmy to przez Sabathię – który grał w tej samej drużynie co Jeter od 2009 do 2019 roku – powiedział nam: „Myślę, że Derek Jeter wygrał pięć mistrzostw, kiedy grał, więc gdyby grał w Kansas City, nie byłby zwykłym graczem.”

Trafność w punkt jak zawsze, CC.

former Yankees captain Derek Jeter greets former teammate CC Sabathia
Jeter, na zdjęciu z Sabathią, zdobył pięć mistrzostw z Yankees.
Getty Images

Jeter wygrał z drużyną World Series w 1996, 1998, 1999, 2000 i 2009 roku i był praktycznie jednogłośnym wyborem do Hall of Fame w 2020 roku. Tymczasem, nie umniejszając umiejętnościom Ramireza na boisku, ale wygląda na to, że mało prawdopodobne jest, by w ogóle trafił do Hallu.

Sabathia, 41, ostatnio współpracował z firmą Melin produkującą czapki baseballowe.

CC Sabathia on the red carpet at the Tribeca film festival.
Sabathia zaprojektował linię podpisanych czapek z Melin.
Getty Images dla 2022 Tribeca Fe

Pomógł zaprojektować logo i wykorzystał panoramę Nowego Jorku, z oczywistych powodów, oraz wizerunek drzewa grejpfrutowego.

„Dorastałem na podwórku mojej babci”, powiedział nam rodowity Kalifornijczyk, „Zacząłem grać w baseball uderzając w grejpfruty.”