niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Czy pikantne zdjęcia Andy’ego Cohena i napędzane narkotykami wyznanie o samozadowoleniu wymknęły się spod kontroli Kelly Ripy?

Rany czy Kelly Ripa potrzebuje wiele, aby wątpić w czyjeś moralne włókna!

Kelly Ripa powiedziała, że jest „bardzo zła” i „bardzo urażona” z powodu pozwu Leah McSweeney. Getty Images for CAA

Bravo i jego mistrz rzeczywistości Andy Cohen zostali ostatnio uwikłani w różne bitwy, prawne i nie tylko, z gwiazdami „Real Housewives” z powodu rzekomo złego zachowania – czemu gospodarz stanowczo zaprzeczył.

Ostatnio była gwiazda „Real Housewives of New York” Leah McSweeney złożyła pozew twierdząc, że Cohen brał kokę z niektórymi gwiazdami Bravo, że kultura w sieci jest tak prymitywna, że jeden ze starszych producentów (nie Cohen) „rutynowo wysyła niechciane zdjęcia [swoich] genitaliów do niższego szczebla … pracowników produkcji” i inne ponure zarzuty.

McSweeney twierdziła w swoim pozwie, że w Bravo istnieje zakulisowa kultura, która „kwitnie” z narkotyków i przymyka oko na seksualnie drapieżne zachowania, w tym wysyłanie niechcianych zdjęć dk między kolegami. Getty Images

W zeszłym tygodniu jedna z jego najlepszych przyjaciółek, Kelly Ripa, rzuciła się w jego obronie w swoim podcaście „Let’s Talk Off Camera”, oświadczając, że jest „tak wściekła” i „tak urażona” zarzutami.

Naprawdę, Kelly? Nie było ani jednej rzeczy, na przykład, w odcinku twojego własnego podcastu sprzed niecałego roku, która mogłaby cię przynajmniej naprowadzić na możliwość, że Cohen ma w sobie coś mniej niż chórzystę?

W maju legenda dziennika miała Cohena jako gościa i opowiedziała historię o tym, jak kiedyś znalazła się w niezręcznej sytuacji w miejscu pracy, ponieważ otrzymała nieoczekiwane zdjęcie d-k… które jej wysłał.

Ripa i Cohen są bliskimi przyjaciółmi od lat. WireImage

„Więc, mój roboczy iPad jest otwarty i siedzę tutaj, czytając moje notatki, a [„Live with Kelly and Mark” producent wykonawczy Michael Gelman] jest nad moim ramieniem, próbując mi coś pokazać” – powiedziała Ripa. „I nagle wyskakuje całkowicie wyprostowany penis… To jak tekst od Andy’ego Cohena [pokazujący intymne strony potencjalnego romantycznego partnera]” – dodała.

Aby nie pozostawić całego dania Ripie, Cohen wesoło wtrącił się sam, żartując, że kiedy jest sfrustrowany brakiem wolności związanej z rodzicielstwem, przypomina sobie, co by robił, gdyby znów był magicznie wolny od dzieci: kręcił się po swoim mieszkaniu, powiedział, „masturbując się i ćpając.”

Czytaj również:  Brittany Mahomes odpiera ataki hejterów po debiucie w kostiumie sportowym Sports Illustrated Swimsuit

Jeśli nie przypadkowy boner SPAM i napędzane narkotykami maratony masturbacji, trudno sobie wyobrazić, co mogłoby sprawić, że Kelly Ripa pomyślałaby, że ktoś jest potencjalnym kandydatem do nieco niesmacznych wybryków za zamkniętymi drzwiami!

Najwyraźniej ta pani widziała kilka rzeczy.

Tak czy inaczej, publicysta Ripy powiedział nam: „Kelly nigdy nie odniosła się do Leah McSweeney [w ostatnim podcaście] i nawet nie wie, kim ona jest, ale Kelly w 100% broni Andy’ego i jego charakteru”

Cohen zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom. andycohen/Instagram

Prawnicy Cohena nazwali twierdzenia o kokainie „shakedownem”, zażądali przeprosin i dodali: „Pan Cohen nigdy nie używał kokainy z żadnym członkiem obsady w jakimkolwiek programie 'Real Housewives’ ani z żadnym innym pracownikiem Bravo”

Przedstawiciel Cohena nie skomentował tej historii.

Latest Posts

Nie przegap