wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Dakota Johnson mówi, że Streaming Execs nie ufa twórcom w podejmowaniu odważnych decyzji

Dakota Johnson szczerze opowiedziała o tym, dlaczego jej zdaniem branża rozrywkowa jest „naprawdę cholernie ponura”

W wywiadzie dla magazynu L’Officiel, gwiazda Madame Web powiedziała, że wraz z firmą produkcyjną TeaTime Pictures, ona i Ro Donnelly starają się opowiadać zawiłe, szczegółowe i zniuansowane historie z silnymi postaciami kobiecymi w centrum. Zapytana o to, czy czuje, że musi produkować takie projekty, aby je zrealizować, aktorka nie powstrzymała się.

„Odkrywam, że w tej branży jest naprawdę kurewsko ponuro” – powiedziała publikacji. „To bardzo przygnębiające. Ludzie, którzy zarządzają platformami streamingowymi, nie ufają kreatywnym ludziom ani artystom, którzy wiedzą, co będzie działać, a to po prostu sprawi, że implodujemy. To naprawdę rozdzierające serce”

Wyjaśniła, że trudno jej było nakręcić rzeczy, które są wyjątkowe i „bardzo do przodu” w historii, którą próbują opowiedzieć, jak jej ostatni film Daddio. Chociaż film został sprzedany na Festiwalu Filmowym w Telluride wytwórni Sony Classics, Johnson powiedziała, że jego nakręcenie wymagało wiele walki.

„Ludzie po prostu się boją, a ja pytam: „Dlaczego? Co się stanie, jeśli zrobisz coś odważnego?” Mam wrażenie, że nikt nie wie, co robić i wszyscy się boją” – powiedziała. „Tak to właśnie wygląda. Każdy, kto podejmuje decyzje, boi się. Chcą robić bezpieczne rzeczy, a bezpieczne rzeczy są naprawdę nudne.”

W innym miejscu profilu Johnson opowiedziała również o tym, co przyciągnęło ją do jej nadchodzącego filmu Madame Web. Film opowiada o Cassandrze Webb (Johnson), ratowniczce medycznej w Nowym Jorku, która zaczyna wykazywać oznaki jasnowidzenia i musi chronić trzy kobiety przed tajemniczym przeciwnikiem, który chce ich śmierci, zgodnie z opisem.

„Nie dyskryminuję gatunków filmowych, jeśli chodzi o to, jak wybieram rzeczy lub co robię”, powiedziała o filmie, który rozgrywa się w uniwersum Spider-Mana Sony. „Słyszałam, że taki film ma powstać i zainteresowało mnie, że supermocą głównej bohaterki jest jej umysł i że jest kobietą. To jest coś, za czym naprawdę mogę się opowiedzieć. To dla mnie bardzo realne i naprawdę potężne i seksowne”

Czytaj również:  Gayle King i Charles Barkley współprowadzącymi program CNN "King Charles", podczas gdy Chris Licht szuka nowego miejsca dla kablowego kanału informacyjnego

Latest Posts

Nie przegap