28 lipca 2022 | 10:26pm

Dorinda Medley nie doceniła Jill Zarin insynuującej, że ma problem z piciem w ostatnim odcinku „Watch What Happens Live With Andy Cohen”

„Myślę, że ona jest bardzo słitaśna” Medley, 57, powiedziała o Zarin, 58, którą określiła jako „znajomą”, kiedy jeden z rozmówców radiowych poprosił ją o odniesienie się do cieni Zarin w „WWHL”.

„Nie było jej od dłuższego czasu i myślę, że, wiesz, to jest dla niej nowe i to jest jej moment,” kontynuowała Medley.

Zarin była jedną z oryginalnych członków obsady „The Real Housewives of New York City” przed jej wyjściem podczas Sezonu 4 w 2011 roku. Jeśli chodzi o Medley, była w programie od Sezonu 7 do Sezonu 12.

„Nawet Brandi [Glanville] powiedziała na 'Watch What Happens Live’ drugiej nocy, że jest spragniona”, Medley przypomniała rozmówcy. „Tamra [Judge] powiedziała to. Ona jest spragniona. Więc idź po to. To jest to, co mówię. Idź po nią.”

Dorinda Medley
Dorinda Medley nazwała Jill Zarin „słitaśną” za insynuowanie, że ma problem z piciem.
Getty Images

Ale gdy rozmówczyni powiedziała, że ma problem z „raniącymi” rzeczami, które powiedziała Zarin, Medley powiedziała jej: „Rzeczy są w życiu raniące tylko wtedy, gdy się je obchodzi.

„Moja matka zawsze mówi coś: 'rozważ źródło’ … Więc myślę, że ludzie powinni mówić co chcą. To, że mówisz to nie znaczy, że to prawda. I co z tego? Kogo to obchodzi?”

Wcześniej w tym miesiącu projektantka Jill Zarin Home twierdziła, że jest „skończona” i „nie będzie próbować więcej” z Medley, dopóki nie dostanie swojego picia „rozwiązanego”

Jill Zarin
Zarin powiedziała, że nie będzie próbowała ponownie rozpalić przyjaźni z Medley, dopóki jej kwestia picia nie zostanie „rozwiązana”
Charles Sykes/Bravo via Getty Im

„Myślę, że jest straszna i kochałem ją. Ciągle chciałem spróbować na nowo rozpalić tę przyjaźń, ale skończyłem. Nie będę już próbował” Zarin powiedział w programie Access Hollywood „Housewives Nightcap.”

W odcinku „The Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club”, obie kobiety zderzyły się głowami po tym, jak Medley nazwała Zarin „lapdogiem” i „spragnioną” Kłótnia pozostawiła Zarin we łzach.

Czytaj również:  Twarz Justina Biebera sparaliżowana po zdiagnozowaniu rzadkiego zaburzenia

„The Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club” jest dostępny do streamingu na Peacock.