czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Dotychczasowe momenty Platynowego Jubileuszu Królowej

The best of the Queen’s Platinum Jubilee moments

Najlepsze momenty z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej

Czteroletni książę Louis może i skradł show, ale to wciąż wielki dzień królowej. Przeżyj najbardziej królewskie momenty Platynowego Jubileuszu – od królewskiej mody po piątkowe nabożeństwo w kościele. Siedemdziesiąt lat temu, w wieku 25 lat, Elżbieta II zasiadła na tronie Wielkiej Brytanii.

Aby uzyskać więcej informacji o gwiazdach, subskrybuj Page Six na YouTube!

Mama June reveals proposal, wedding secrets and more!

Mama June ujawnia oświadczyny, sekrety ślubne i nie tylko!

W tym tygodniu Mama June Shannon dołączyła do Page Six, aby opowiedzieć o tym, jak przebiegała jej propozycja małżeństwa. Zdradza również szczegóły porozumienia w sprawie opieki nad córką, Alaną „Honey Boo-Boo” Thompson. Ponadto dowiemy się, co nas czeka w programie WE tv „Mama June: Road to Redemption” To wszystko i jeszcze więcej soczystych plotek w tym odcinku „Wirtualnej rzeczywistości”.

Subskrybuj nasz YouTube!

Erika Jayne casts doubt on Tom Girardi’s alleged victims, Ramona Singer’s epic fail and more

Erika Jayne poddaje w wątpliwość domniemane ofiary Toma Girardiego, epicka porażka Ramony Singer i wiele więcej

W tym tygodniu Ramona Singer wywołała szał po tym, jak wyciekły prywatne informacje na temat ślubu Teresy Giudice, ujawniając zaproszenie w mediach społecznościowych. w tym tygodniu „The Real Housewives of Beverly Hills” przyniosły więcej dramatu i zdradziły wielki sekret. Crystal Kung Minkoff twierdzi, że Sutton Stracke powiedziała coś „bardzo mrocznego”, ale nie chce tego ujawnić. Erika Jayne zasugerowała, że poszkodowani w procesie Toma Girardiego mogą kłamać. W tym tygodniu na antenie Bravo odbyła się również premiera programu „The Real Housewives of Dubai”. Zobacz, jakie jeszcze soczyste momenty znalazły się w tym odcinku „Virtual Reali-tea”.

Subskrybuj nasz YouTube!

Jackie Goldschneider dishes on Teresa and Luis, gets candid about Jennifer Aydin

Czytaj również:  Chaka Khan przeprasza za krytykę Rolling Stone, Mariah, Adele: "Wzięłam przynętę

Jackie Goldschneider opowiada o Teresie i Luisie, mówi szczerze o Jennifer Aydin

W tym tygodniu Jackie Goldschneider dołączyła do Page Six, aby opowiedzieć o wszystkich dramatach związanych z ponownym spotkaniem „Real Housewives of New Jersey” i o tym, czego możemy się spodziewać w następnym sezonie. Zastanawia się, czy Luis może być dla Teresy Giudice uspokajającą siłą i jak zmienia się przyjaźń pań. Zobacz, jakie inne soczyste momenty znalazły się w tym odcinku „Virtual Reali-tea.”

Subskrybuj YouTube!

Why everyone’s talking about Dina Manzo, Sutton Stracke on ‘insensitive’ Dorit Kemsely comments and more!

Dlaczego wszyscy mówią o Dinie Manzo, Sutton Stracke o „nieczułych” komentarzach Dorit Kemsely i więcej!

Premiera 12 sezonu „The Real Housewives of Beverly Hills” wreszcie nadeszła! Strona Szósta spotkała się w tym tygodniu z Eriką Jayne i Sutton Stracke, by opowiedzieć o wszystkich dramatach, od ich życia randkowego po włamanie Dorit Kemsley. gwiazda „The Real Housewives of New Jersey”, Dolores Catania, opowiedziała nam również o tym, jak Dina Manzo została wplątana w dramat związany z przyjęciem zaręczynowym Teresy Giudice. Zobacz, jakie inne soczyste momenty znalazły się w tym odcinku „Virtual Reali-tea”.

Subskrybuj nasz YouTube!

Amber Heard's dating history.

Byli mężowie, chłopcy i dziewczyny Amber Heard: Pełna historia randek

Amber Heard ma na swoim koncie wiele wzlotów i upadków w sferze romansów. Poza byłym mężem Johnnym Deppem, aktorka ma na swoim koncie związki z wieloma innymi znanymi osobistościami, takimi jak Elon Musk i nie tylko. W materiale wideo Page Six przedstawia pełną historię randek Heard.

Subskrybuj nasz YouTube!

The 5 moments from the ‘RHONJ’ reunion we can’t stop talking about

5 momentów z ponownego spotkania „RHONJ”, o których nie możemy przestać mówić

„Pierwsze spotkanie The Real Housewives of New Jersey” było tak wybuchowe, jak oczekiwali tego fani. Po sezonie pełnym ujawnionych romansów, oskarżeń, a nawet bójek fizycznych, było wiele do rozpakowania. Page Six przedstawia pięć najważniejszych momentów, o których nie możemy przestać mówić. Teresa Giudice oskarżyła swojego brata, Joe Gorgę, o to, że jest „zbyt zaangażowany” w sprawy gospodyń. Giudice zamieniła również kilka ostrych słów ze szwagierką, Melissą Gorgą. Zobacz, jakie inne soczyste momenty znalazły się w tym odcinku „Wirtualnej rzeczywistości”.

Czytaj również:  Pink wydaje tysiące na abstrakcyjny obraz autorstwa szympansów na Miami Art Week

Subskrybuj nasz YouTube!

The best Met Gala 2022 red carpet looks from Blake Lively to Kim Kardashian and more!

Najlepsze stylizacje z czerwonego dywanu na Met Gala 2022 – od Blake Lively po Kim Kardashian i nie tylko!

Met Gala powróciła – i począwszy od listy gości po czerwony dywan, tegoroczny bal był większy niż kiedykolwiek wcześniej. Arystokraci przyjęli temat przewodni wieczoru: „pozłacany przepych” jako dress code. Zobaczcie najwspanialsze stylizacje Kim Kardashian, Blake Lively, Alicii Keys, Billie Eilish, Janelle Monáe i wielu innych!

Subskrybuj nasz YouTube!

Latest Posts

Nie przegap