poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

’Duncanville’ odwołane po trzech sezonach na Foxie

Fox zmniejsza swój roster seriali animowanych o jeden.

Sieć anulowała Duncanville, współtworzony przez i z udziałem Amy Poehler, po trzech sezonach. Ostatni odcinek serialu zostanie wyemitowany 26 czerwca.

Poehler wcieliła się w 15-letniego chłopca obdarzonego fantazją (i jego matkę) w serialu, który stworzyła wraz z Simpsonami wychowankami Mike’a Scully’ego i Julie Thacker Scully.

„Mike Scully, Julie Thacker Scully i Amy Poehler dostarczyli unikalną animowaną komedię rodzinną z wyraźnym głosem i punktem widzenia, z którego jesteśmy dumni”, powiedział Fox w oświadczeniu. „Możemy jednak potwierdzić, że ten sezon będzie jej ostatnim na Foxie. Nie możemy się doczekać możliwości pracy z Amy, Mike’m i Julie w przyszłości.”

Duncanville był najmniej oglądanym z seriali animowanych Foxa w sezonie 2021-22, po części ze względu na jego późną wiosnę i letni slot w harmonogramie sieci. Średnio wyniósł tylko około 650 000 widzów z tygodniem opóźnionego oglądania (i nie licząc streamingu).

Oprócz Poehler, w obsadzie serialu znajdują się Ty Burrell, Riki Lindholme, Betsy Sodaro, Yassir Lester, Zach Cherry, Joy Osmanski, Rashida Jones i Wiz Khalifa. 20th Television Animation, Universal Television i Fox Entertainment produkują serial; Poehler i Scullys produkują wykonawczo z Dave’em Becky.

Czytaj również:  Jon Stewart przedstawia swoje rozwiązanie dla pokoju między Izraelem a Hamasem w programie "Daily Show

Latest Posts

Nie przegap