niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Freddie Highmore spoofuje niesławne wydarzenie dla fanów Willy’ego Wonki w programie „Jimmy Kimmel Live

Freddie Highmore postanowił powrócić do swojej postaci Charliego i Fabryki Czekolady w nowym spoofcie, jednak legendarna fabryka wyglądała mniej jak czekoladowa kraina czarów, a bardziej jak nieudane doświadczenie fana.

Podczas niedawnego występu aktora w Jimmy Kimmel Live!, żartobliwie zadebiutował zwiastun Charlie and the Chocolate Factory Part Two, w którym Charlie Bucket oprowadza dwoje dzieci po fabryce cukierków, którą otrzymał od Johnny’ego Deppa jako Willy’ego Wonki w filmie z 2005 roku.

„Witajcie dzieci! Nazywam się Charlie Bucket i witam w mojej fabryce czekolady” – powiedział Highmore, gdy zielony ekran za nim opadł, odsłaniając skąpo udekorowany budynek, który przypominał niesławne już wciągające doświadczenie o tematyce Willy’ego Wonki w Wielkiej Brytanii, które podobno pozostawiło dzieci we łzach. „Całkiem słodkie, co?” – dodał aktor w klipie.

Gdy Highmore kontynuował wycieczkę z dziećmi, w końcu napotkali Oompa Loompa, który zaoferował im „pyszną metamfetaminę”, co odniosło się do rodziców, którzy porównali atrakcję dla fanów Glasgow do laboratorium metamfetaminy.

W dalszej części filmu kobieta w czarnym płaszczu i srebrnej masce, którą aktor nazwał Nieznaną, wyskoczyła i przestraszyła dzieci. „Czuję ulgę, że też ją widzicie” – wyszeptał Highmore pod nosem, szybko odsuwając od siebie dzieci.

Kiedy jedno z dzieci narzekało, że fabryka czekolady „nie wygląda tak jak na zdjęciach”, Highmore wyjaśnił, że stworzył ulotki za pomocą programu sztucznej inteligencji ChatGPT – kolejne odniesienie do nieudanego wydarzenia dla fanów na początku tego roku, w którym organizatorzy wydarzenia najwyraźniej wykorzystali sztuczną inteligencję do generowania wysokiej jakości zdjęć promocyjnych.

„Wszystko tutaj zostało stworzone przez ChatGPT”, wykrzyknął Highmore, po czym zaczął śpiewać coś, co wydawało się być jego własną piosenką wygenerowaną przez AI. „Cukierki są dobre / Cukierki to usta / słodkie to zabawa / I uwielbiamy wyobraźnię!”

Czytaj również:  Rihanna mówi, że ogłoszenie ciąży na Super Bowl nie było planowane: "Mój sweter nie mógł się zapiąć"

Kiedy dwoje dzieci wydawało się rozczarowanych swoim doświadczeniem w fabryce czekolady, a jedno z nich nawet nazwało to „smutnym”, Highmore przyznał, że biznes nie idzie tak dobrze, odkąd Willy Wonka dał mu klucze do królestwa.

„Będę z wami szczery: Fabryka nigdy tak naprawdę nie wystartowała po tym, jak Wonka mi ją dał” – powiedział aktor. „Miałem 10 lat! Starałem się jak mogłem, ale byłem ponad moje siły i biorąc to wszystko pod uwagę, powiedziałbym, spójrz na to miejsce! Całkiem nieźle mi poszło” Następnie na ekranie wyświetlono zdjęcia z kontrowersyjnego brytyjskiego immersyjnego doświadczenia.

W końcu, kiedy Highmore ujawnił, że dzieci wygrały jego fabrykę czekolady, nie wydawały się zbyt rozbawione, a jedno z nich powiedziało: „Zabijmy go”, atakując aktora plastikowymi laskami cukierków.

Wideo zakończyło się informacją, że film był w „opuszczonych kinach na całym świecie.”

Latest Posts

Nie przegap