3 kwietnia 2023 r. |16:42

Gerard Piqué nauczył się blokować krytyków, którzy zarzucają mu rzekome zdradzanie Shakiry.

W weekend była gwiazda piłki nożnej usiadła do wywiadu z Gerardem Romero, w którym rozmawiali o tym, jak Piqué radzi sobie z krytyką od czasu jego rozstania z kolumbijską piosenkarką w czerwcu 2022 roku.

„Na początku było źle i osiągnęło punkt, w którym gdybym pozwolił, aby rzeczy mnie dopadły, rzuciłbym się z klifu”, wyznał w swoim ojczystym języku hiszpańskim, dodając, że to jego nonszalancka postawa uratowała jego zdrowie psychiczne.

Piqué mówił dalej o tym, że „95 procent” problemów ludzi pojawia się, gdy „mają tendencję do przejmowania się rzeczami, które nie są tak ważne” Jego zdaniem jedyne rzeczy, o które warto się martwić to „poważne problemy zdrowotne, rodzina i związki.”

Jednak jego związek okazał się punktem spornym, kiedy on i Shakira, 46, nazwali to quits po 11 latach razem.

Po informacji o jego domniemanym romansie z modelką Clarą Chia Marti, fani szybko obrzucili Piqué w mediach społecznościowych.

Gerard Piqué on a radio show.
Gerard Piqué mówi, że otrzymał „miliony” nienawistnych wiadomości po rozstaniu z Shakirą.
Kings League Infojobs

„Na przykład, moja ex jest Latynoską … nie możesz sobie wyobrazić [komentarzy], które dostałem na mediach społecznościowych od jej fanów. Miliony barbarzyństw!” powiedział Romero podczas wywiadu.

„Ale nie obchodzi mnie żadna z tych rzeczy. Szczerze mówiąc, wcale, bo ich nie znam. Ci ludzie nie mają życia i dlaczego miałoby mnie to obchodzić? Nigdy ich nie spotkam, to roboty, wiesz?”


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Piqué, 36, dodał, że jego nonszalancja „jest zdrowa, ponieważ jeśli przejmujesz się opiniami ludzi, jesteś martwy.”

„Oni chcą, żebyś się martwił, a kiedy to zrobisz, oni by wygrali. Musisz im pokazać, że się nie przejmujesz, bo to ich rozzłości” – dodał.

Czytaj również:  Trener Rams Sean McVay poślubia swoją wieloletnią narzeczoną Veronikę Khomyn
Gerard Piqué with Shakira on the soccer field.
Były gwiazdor piłki nożnej i piosenkarka rozstali się w zeszłym roku po 11 latach razem.
Getty Images

Po jego wywiadzie, wiele osób – w tym sama Shakira – nazwało Piqué ksenofobią po tym, jak zasugerował, że Latynosi są „barbarzyńcami” za krytykowanie go.

Jedna osoba zatweetowała w odpowiedzi na wywiad: „Why the f-k did you have to mention that your ex is Latina? Czy uważasz, że Latynosi obrażają lub molestują bardziej niż ludzie z innych krajów? Dlaczego to powiedziałaś? Do tego Shakira ma fanów na całym świecie. Naprawdę kopiesz swój własny grób.”

Tymczasem inni nazwali go „ksenofobem” i popisywali się latynoską dumą.

Krótko po tym, piosenkarka zatweetowała, że jest „dumna z bycia Latynoską” wraz z dziesiątkami emojis z flagą latynoamerykańską.

Gerard Piqué and Clara Chia Marti.
Piqué rzekomo zdradzał laureatkę Grammy z modelką Clarą Chia Marti.
3gerardpique/Instagram

Piqué – który dzieli synów Milana, 10, i Sashę, 8 z Shakirą – wcześniej twierdził, że nie żałuje, że zostawił piosenkarkę „She Wolf” „zdewastowaną” przez ich rozstanie.

„Nadal robię to, co chcę”, emerytowany sportowiec powiedział El Pais w zeszłym miesiącu.

„W dniu mojej śmierci spojrzę wstecz i będę miał nadzieję, że zawsze robiłem to, co chciałem”, wyjaśnił. „Chcę być wierny sobie.

Gerard Piqué with Shakira and their sons.
Była para ma dwóch synów.
Getty Images

Tymczasem Shakira po raz pierwszy wypowiedziała się o rozstaniu we wrześniu 2022 roku, mówiąc, że starała się zachować polubowne rzeczy z Piqué dla dobra ich dzieci.

„Niezależnie od tego, jak sprawy się zakończyły lub jak Gerard i ja czujemy się o sobie jako byli partnerzy, jest on ojcem moich dzieci”, powiedziała wtedy Elle.

„Mamy pracę do wykonania dla tych dwóch niesamowitych chłopców i wierzę, że dowiemy się, co jest najlepsze dla ich przyszłości, ich własnych marzeń w życiu i co jest sprawiedliwym rozwiązaniem dla wszystkich zaangażowanych”, dodała.

Shakira in red.
Shakira od tego czasu wydała dwa dissy na swojego byłego i jego 24-letnią dziewczynę.
WireImage

Jednak piosenkarka zmieniła zdanie kilka miesięcy później, wydając liczne dissy na swojego byłego i jego 24-letnią dziewczynę.

Czytaj również:  Hoda Kotb omawia "przerażającą" hospitalizację córki Hope, ale utrzymuje jej diagnozę w tajemnicy

W jednej z piosenek, Sharkia powiedziała, że stała się „potrójnym M” – „dużo gorętszym, dużo twardszym [i] dużo lżejszym” – teraz, gdy jest singielką. Zasugerowała również, że istnieje „miejsce w piekle” dla nowej dziewczyny Gerarda.

Jako ostatnie pożegnanie, piosenkarka uciekła z Barcelony wraz z dwoma synami, aby rozpocząć nowe życie w Miami – bez Piqué.