sobota, 24 lutego, 2024

Ostatnie posty

Gina Prince-Bythewood zostanie uhonorowana podczas Black Business Association Salute to Black Women Event

Gina Prince-Bythewood otrzyma nagrodę Pinnacle of Excellence Award podczas konferencji biznesowej Black Business Association’s 2023 Salute to Black Women.

Prince-Bythewood zostanie doceniona nie tylko za wielokrotnie nagradzaną reżyserię, pisanie i produkcję, ale także za swoją kilkudziesięcioletnią karierę i działania filantropijne, z których jedno obejmuje ufundowanie stypendium dla czarnoskórych studentów w programie filmowym UCLA.

Filmowiec The Woman King jest jednym z ośmiu uhonorowanych, którzy otrzymają nagrodę podczas 20. dorocznej imprezy organizacji celebrującej czarne kobiety 25 marca w uznaniu Narodowego Miesiąca Historii Kobiet. W tym roku tematem przewodnim jest „Celebracja kobiet, które opowiadają nasze historie”

Burmistrz Los Angeles Karen Bass, kalifornijska kongresmenka Sydney Kamlager-Dove, emerytowana reporterka NBC4 Beverly White, emerytowana osobowość radiowa Pat Prescott, dyrektor wykonawczy California Black Media Regina Brown Wilson oraz autorki Cynthia E. Exum i Devyn Bakewell zostaną uhonorowane obok Prince’a-Bythewooda.

Dzienna uroczystość będzie obejmować czerwony dywan, program lunchu z nagrodami, przyjęcie deserowe, vendor faire i dyskusje panelowe, takie jak „Role Models for Success” i „Season of Greatness.”

„Posłuży do podniesienia na duchu i umocnienia nas w czasie, gdy świat wydaje się potrzebować ratunku, a my wiemy, że Czarne kobiety uratują świat” – powiedziała w oświadczeniu prezes i dyrektor generalna Black Business Association Sarah R. Harris. „Świętując w duchu tegorocznego tematu, jesteśmy zaszczyceni, że możemy wyróżnić osiem niesamowitych kobiet, które konsekwentnie opowiadają nasze historie w sposób, który znają najlepiej. Z tym samym entuzjazmem, jesteśmy zachwyceni, aby zbadać, jak możemy się doskonalić i przejść do naszego 'Season of Greatness.'”

The Black Business Association jest najstarszą aktywną organizacją wspierającą biznes etniczny w stanie Kalifornia, jak podaje jej strona internetowa. Od 1970 r. odgrywa ona zasadniczą rolę w rozwoju i wzroście tysięcy firm należących do Czarnych, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym, w celu stworzenia solidnej bazy ekonomicznej dla Czarnych i społeczności miejskich.

Czytaj również:  Freida Pinto o tym, dlaczego 'Lista pana Malcolma' jest "znaczącym krokiem" w kierunku integracji na ekranie i poza nim

Latest Posts

Nie przegap