niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „Hacks” Hannah Einbinder ustawia specjalny stand-up Maxa (na wyłączność)

Hacks gwiazda Hannah Einbinder rozszerza swój związek z Maxem.

Komiczka przygotowała swój pierwszy specjalny program komediowy dla streamera stojącego za hitowym programem.

Einbinder, znana jako Ava Daniels w Hacks, wystąpi przed publicznością na żywo w El Rey Theatre w Los Angeles 20 kwietnia, a streamer wyemituje specjalny program wyłącznie w terminie, który zostanie ustalony w czerwcu. (Bilety na występ są już w sprzedaży.)

„Moim marzeniem zawsze było zarabianie na moim mechanizmie radzenia sobie. Dzięki, Max!” Powiedział Einbinder.

Wiadomość o specjalnym programie pojawia się przed powrotem trzeciego sezonu Hacks 2 maja. Einbinder zdobyła dwie nominacje do nagrody Emmy za swoją rolę u boku Jean Smart w serialu. Jako stand-uperka Einbinder występowała wcześniej na festiwalach i w różnych miejscach w całym kraju. W 2019 roku zadebiutowała w programie The Late Show With Stephen Colbert.

„Podobnie jak wszyscy inni, jesteśmy pod wrażeniem występu Hannah Einbinder w Hacks i nie możemy się doczekać współpracy z nią nad jej pierwszym programem specjalnym” – powiedziała Nina Rosenstein, exec vp HBO programming, late night and specials.

Einbinder napisał program specjalny i jest producentem wykonawczym wraz z Dave’em Kneebone, Timem Heideckerem, Ericem Wareheimem i Janel Kranking dla Abso Lutely Productions; Ethan Stern i David Miner dla 3 Arts Entertainment; z reżyserią Sandy Honig. Einbinder jest reprezentowany przez UTA, 3 Arts i Yorn Levine.

Czytaj również:  Critic's Notebook: Emocjonalny rollercoaster podczas 65. edycji nagród Grammy

Latest Posts

Nie przegap