poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

„Hijack”, z Idrisem Elbą w roli głównej, odnowiony w Apple TV+

Apple TV+ zarezerwowało lot powrotny dla swojego serialu dramatycznego Hijack.

Serwis streamingowy technologicznego behemota zamówił drugi sezon thrillera z udziałem i produkcją wykonawczą Idrisa Elby. Szczegóły dotyczące fabuły drugiego sezonu są trzymane w tajemnicy, ale Elba ponownie wcieli się w rolę Sama Nelsona – korporacyjnego negocjatora, który w pierwszym sezonie wykorzystał swoje umiejętności, aby doprowadzić do rozwiązania porwania lotu, w którym był pasażerem.

„Byłem oszołomiony przytłaczającą reakcją publiczności po pierwszym sezonie” – powiedział Elba w oświadczeniu. „To ściśle tajne, jak rozwinie się nowa sytuacja dla Sama Nelsona, ale mogę zapewnić, że przywrócimy wysoki poziom oktanów!”

Hijack, który zakończył swój siedmioodcinkowy pierwszy sezon w sierpniu, przyciągnął solidną oglądalność na Apple TV+, stając się drugim serialem na platformie (po Ted Lasso), który zdobył miejsce na cotygodniowej liście 10 najlepszych streamingów Nielsena. Recenzje również były ogólnie przychylne, a krytyk Angie Han z The Hollywood Reporter zauważył, że współtwórcy George Kay i Jim Field Smith „utrzymują napięcie na pysznym poziomie”

„Widzowie na całym świecie byli pod wrażeniem porywającego występu Idrisa w Hijack i jesteśmy podekscytowani ponowną współpracą z [producentami] 60Forty i Idiotlamp nad równie fascynującym sezonem drugim” – powiedział Jay Hunt, dyrektor kreatywny Apple TV+ na Europę.

Kay i Field Smith (który jest również głównym reżyserem serialu) wyprodukują drugi sezon za pośrednictwem Idiotlamp Productions. Elba jest również producentem wykonawczym wraz z Jamie Laurensonem, Hakanem Kousettą i Tomem Nashem z 60Forty.

Czytaj również:  Moonbin, członek K-popowego zespołu Astro, umiera w wieku 25 lat

Latest Posts

Nie przegap