poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jamie Foxx przyozdabia kalifornijską rezydencję o wartości 10,5 miliona dolarów tysiącami kolorowych lampek i dekoracji świątecznych

Jamie Foxx udekorował korytarze swojej rezydencji wartej 10,5 miliona dolarów.

Zdjęcia posiadłości gwiazdora „Day Shift” w Agoura Hills w Kalifornii pokazały, że ozdobił ją tysiącami kolorowych ozdób świątecznych.

Wystrój zaczyna się na dole podłużnego podjazdu Foxxa i prowadzi do domu, gdzie widać kilka drzew z wieloma białymi lampkami.

Jest nawet bałwanek Frosty i Święty Mikołaj umieszczeni na fontannie na podwórku i słupach pokrytych żarówkami w kolorze laski cukrowej.

Główną atrakcją Foxxa wydaje się być podwórko z żółtymi światłami pokrywającymi filary jego domu, balustradę schodów balkonowych i dach.

Zamaskował nawet cement czymś, co wydaje się być czerwonym dywanem i zakrył wewnętrzne okna czerwonymi zasłonami.

Jamie Foxx poszedł na całość w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Dave Benett/Getty Images for Floyd Mayweather
Gwiazdor „Day Shift” udekorował swoją rezydencję w Agoura Hills w Kalifornii tysiącami lampek choinkowych. nobyline@backgrid / BACKGRID
Na jego podwórku znajdowało się kilka drzew pokrytych białymi światełkami. nobyline@backgrid / BACKGRID

Zdobywca Oscara, 55-latek, poszedł na całość ze swoim świątecznym wystrojem po tym, jak w kwietniu doznał tajemniczego uszczerbku na zdrowiu.

Walczył ze łzami, wspominając swoją hospitalizację podczas przyjmowania nagrody Vanguard na gali Critics Choice Association Awards Celebration of Cinema & Television Honoring Black, Latino & AAPI Achievements w poniedziałek.

Foxx otrzymał owację na stojąco od publiczności, gdy przechodził przez scenę, co doprowadziło go do wzruszenia podczas przemówienia.

Miał również bałwana Frosty i Świętego Mikołaja na fontannie na swoim podjeździe. nobyline@backgrid / BACKGRID
Główną atrakcją Foxxa było podwórko. nobyline@backgrid / BACKGRID

„Wiesz, to szalone, nie mogłem tego zrobić sześć miesięcy temu – nie mogłem chodzić”, powiedział walcząc z emocjami.


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Nie jestem klonem, nie jestem klonem. Znam wielu ludzi, którzy mówili, że zostałem sklonowany” – zażartował gwiazdor „Burial”

„Cieszę się teraz każdą minutą – jest inaczej”, kontynuował. „Nie życzyłbym tego, przez co przeszedłem mojemu najgorszemu wrogowi, ponieważ jest to trudne, gdy jest już prawie po wszystkim … kiedy widzisz tunel. Widziałem tunel – nie widziałem światła.”

Czytaj również:  zawodnik 'DWTS' Val Chmerkovskiy pojawia się w programie Bravo 'Dancing Queens'
Białe światła pokryły poręcz balkonu aktora i schody. nobyline@backgrid / BACKGRID

Foxx powiedział również, że jego strach doprowadził go do „nowego szacunku dla życia” i jego sztuki.

Pomimo tego, że aktor nie ujawniał swojego stanu zdrowia, w ciągu ostatnich kilku miesięcy dał niewielki wgląd w swoją walkę, ujawniając w lipcu, że poszedł do „piekła i z powrotem”

„Przeszedłem przez coś, przez co myślałem, że nigdy, przenigdy nie przejdę” – powiedział swoim obserwatorom na Instagramie.

Pokrył nawet cement wokół swojego domu czymś, co wyglądało na czerwony dywan. nobyline@backgrid / BACKGRID

Wraz ze specjalistami medycznymi, którzy udzielili mu pomocy, gwiazda „Sklonowali Tyrona” podziękowała swojej siostrze Deidrze Dixon i córce Corinne, 29, za uratowanie go.

Po pojawieniu się nagłówków o jego hospitalizacji, Corinne niejasno otworzyła się na temat medycznego strachu swojego słynnego taty w mediach społecznościowych, aby zapewnić swoich fanów, że wszystko będzie dobrze.

„Na szczęście, dzięki szybkiemu działaniu i wspaniałej opiece, jest już na dobrej drodze do wyzdrowienia” – napisała. „Wiemy, jak bardzo jest kochany i doceniamy wasze modlitwy.”

Latest Posts

Nie przegap