środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

Jamie Lee Curtis chwali Karola G po tym, jak piosenkarz twierdzi, że okładka magazynu została sfotografowana: „We Are Not AI”

Jamie Lee Curtis przechodzi na stronę Karola G. po tym, jak piosenkarka zarzuciła, że jej okładka w magazynie została sfotografowana.

Wielokrotnie nagradzana kolumbijska artystka wzięła na Instagram w czwartek, mówiąc, że jej zdjęcie na ostatniej okładce magazynu GQ przeszło przez retusze, z którymi się nie zgadzała. Karol G poszedł dalej, aby pochwalić swoje naturalne piękno i powiedział, że czuje, że jej twarz i ciało nie wyglądają jak obraz na okładce.

Po dodaniu, że początkowo była podekscytowana tą okazją, piosenkarka powiedziała, że w końcu poczuła się zlekceważona, ponieważ zdjęcie nie przedstawiało jej dokładnie.

Kilka dni po swoim poście, gwiazda Everything Everywhere All at Once – która od lat głośno mówi w Hollywood o znaczeniu obejmowania swojego ciała – pochwaliła Karol G za publiczne podjęcie tematu jako członek młodego pokolenia hollywoodzkich talentów.

„Jestem tak szczęśliwy, że @karolg przynosi świadomość na temat kwestii, którą jestem zaniepokojony od dawna” – napisał w sobotę Curtis. „Jesteśmy istotami ludzkimi. Nie jesteśmy AI i to ludobójstwo przeciwko temu, co jest naturalnie piękne, jest alarmujące i trzeba o nim mówić.”

Jej post kontynuował, „Jest kilka osób będących bardzo wokalnych jak [Justine Bateman] i [Andie MacDowell] i ja i jestem bardzo zachęcona, że młodsza osoba dołącza do chóru dezaprobaty. Kompleks przemysłowy kosmeceutyków chce, abyś spojrzała w lustro i znienawidziła siebie, a następnie kupiła ich bzdury.”

The Hollywood Reporter skontaktował się z GQ i GQ Mexico w celu uzyskania komentarza.

Czytaj również:  Mike Nussbaum, aktor w "Glengarry Glen Ross" i innych filmach Davida Mameta, umiera w wieku 99 lat

Latest Posts

Nie przegap