wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jennifer Lawrence o odejściu z CAA, robieniu bardziej intymnych filmów jak 'Causeway’: „Dałam się porwać”

Jennifer Lawrence dzieli się swoimi żalami związanymi z robieniem niektórych swoich większych filmów, takich jak Pasażerowie i wpływem, jaki na te decyzje miała jej ówczesna agencja CAA po sukcesie Hunger Games.

W nowym wywiadzie dla The New York Times promującym jej najnowszy film, Causeway, nagrodzona Oscarem aktorka omówiła swój stosunek do sławy, aktorstwa w Hollywood i dlaczego wybrała takie role, jakie przyjęła – i które zostały jej przedstawione – w wieku 20 lat.

Powołując się na Causeway jako odejście od swoich dotychczasowych wyborów i część nowej ery występów dla niej po krótkiej przerwie na założenie rodziny, Lawrence powiedziała, że zaczęła czuć się bardziej jak „celebryta niż aktor” i była „odcięta od mojej kreatywności, mojej wyobraźni”

„Wszystko było jak efekt odbicia”, powiedziała o swoich wyborach projektów po Hunger Games, które obejmowały filmy sci-fi i filmy akcji, takie jak Passengers, Red Sparrow i role we franczyzie X-Men. „Reagowałem, a nie tylko działałem”

Lawrence podzieliła się, że część tego była pod wpływem jej ówczesnej agencji talentów, CAA, z którą polubownie rozstała się w 2018 roku. Aktorka powiedziała, że była sterowana z dala od „mniejszych materiałów, takich jak Causeway,Times pisze reporter Kyle Buchanan, i to właśnie w tym momencie „zdała sobie sprawę, że zbyt wiele osób było zaangażowanych w podejmowanie decyzji, które powinny być tylko jej.”

„Odkryłam, że wielu filmowców, których naprawdę kochałam i podziwiałam, miało scenariusze, które nawet do mnie nie docierały” – powiedziała Lawrence w rozmowie z Times. „Dałem się porwać”.

The Hollywood Reporter skontaktował się z CAA w celu uzyskania komentarza.

Częścią tego, do czego została „porwana”, był romans sci-fi Passengers, gdzie wystąpiła naprzeciwko Chrisa Pratta, film, o którym mówiła, że jej przyjaciółka, supergwiazda muzyki Adele, powiedziała jej, żeby tego nie robiła.

Czytaj również:  Pet Shop Boys o telefonach od Madonny, imprezach z Lizą Minnelli i współpracy z Kylie Minogue, której nie było

Na temat rozczarowania fanów filmem, powiedziała: „Byłem jak, 'O nie, jesteście tutaj, ponieważ jestem tutaj, a ja jestem tutaj, ponieważ jesteś tutaj. Czekajcie, kto zdecydował, że to dobry film?” Adele powiedziała mi, żebym tego nie robiła! Powiedziała: 'Czuję, że filmy o kosmosie to nowe filmy o wampirach’ Powinnam była jej posłuchać.”

Podczas gdy Lawrence żałuje niektórych z tych wielkobudżetowych filmów, nie żałuje, że zrobiła The Hunger Games i pozytywnie patrzy na swój czas z franczyzą, nazywając te filmy „fantastycznymi” Mimo to, presja i sława wokół nich były źródłami stresu – aktorka w pewnym momencie porównała swoje doświadczenie robienia prasy do Britney Spears w teledysku „Lucky”. W rezultacie, skończyło się na tym, że bardziej związała się ze swoimi partnerami Josh Hutcherson i Liam Hemsworth.

„Jedyną rzeczą, która dała mi pauzę, było tylko to, jak bardzo uczyni mnie to sławną”, mówi o filmach Hunger Games przed ujawnieniem, w jaki sposób pozbyła się pary po dużych wydarzeniach prasowych. „Chłopcy i ja zawsze wracaliśmy do naszego hotelu i po prostu piliśmy whiskey i naćpaliśmy się”

„Mojej teściowej się to spodoba” – dodaje szybko. „Już tego nie robię, jestem mamą!

Jeśli chodzi o to, co Lawrence sądzi o nadchodzącym prequelu Hunger Games The Ballad of Songbirds and Snakes, nie ma ona żadnej konkretnej opinii na ten temat, poza tym, że zauważyła, iż pojawił się on dość szybko po jej przygodzie z franczyzą.

„To sprawia, że czuję się stara jak pleśń” – mówi Lawrence. „Pamiętam, że miałam 21 lat i myślałam: 'Mój Boże, pewnego dnia przerobią i zremiksują je. Ale ja będę już wtedy taka stara! Będę martwa!”

Latest Posts

Nie przegap