poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jennifer Lopez i Ben Affleck ogłaszają ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck są małżeństwem.

Nominowana do nagrody Grammy piosenkarka i aktorka poślubiła swojego narzeczonego, zdobywcę Oscara Bena Afflecka, według newslettera piosenkarki, On the JLo.

Lopez potwierdziła, że duet poleciał do Vegas w sobotę, gdzie „stał w kolejce po licencję z czterema innymi parami”, które również podróżowały do „ślubnej stolicy świata” Piosenkarka mówi dalej, że „ledwo dotarli do małej białej kaplicy ślubnej przed północą”, która pozostała otwarta przez kilka minut po jej zamknięciu, aby umożliwić im „zrobienie zdjęć w różowym Cadillacu cabrio, najwyraźniej kiedyś używanym przez samego króla”.

„Więc z najlepszymi świadkami, jakich można sobie wyobrazić, sukienką ze starego filmu i kurtką z szafy Bena, przeczytaliśmy nasze własne śluby w małej kaplicy i daliśmy sobie nawzajem pierścienie, które będziemy nosić przez resztę naszego życia”, kontynuuje. „Ale w końcu był to najlepszy możliwy ślub, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Taki, o którym marzyliśmy od dawna i taki, który stał się rzeczywistością (w oczach państwa, Las Vegas, różowego kabrioletu i siebie nawzajem) na bardzo, bardzo długo.”

Ona idzie dalej, aby nazwać to „najlepszą noc w naszym życiu” i specjalnie dziękuje „Little White Wedding Chapel” za umożliwienie im korzystania z pokoju przerw i męskiego pokoju, aby zmienić się w ich stroje ślubne.

„Mieli rację, kiedy mówili, że 'wszystko czego potrzebujesz to miłość'”, kończy Lopez swój newsletter. „Jesteśmy tak wdzięczni, że mamy to w obfitości, nową wspaniałą rodzinę pięciu niesamowitych dzieci i życie, które nigdy nie mieliśmy więcej powodów, aby cieszyć się. Trzymaj się wystarczająco długo, a może znajdziesz najlepszy moment w swoim życiu w przejeździe w Las Vegas o dwunastej trzydzieści rano w tunelu miłości, z dziećmi i tym, z którym spędzisz wieczność.”

Wiadomości o ich możliwych zaślubinach po raz pierwszy pękły po ich oficjalnej licencji małżeńskiej, która została złożona w sobotę, została umieszczona w internetowej bazie rekordów Clark County Clerk’s Office. Duet został wymieniony jako Benjamin Geza Affleck i Jennifer Lynn Lopez, odpowiednio, z Lopez również mając Jennifer Affleck wymienione jako drugie imię.

Czytaj również:  Oscary: Kompletny przewodnik po 2023 Red Carpet Events and Parties (Updating)

Lopez ogłosiła swoje zaręczyny z reżyserem-pisarzem-aktorem na początku kwietnia. Podzieliła się wideo siebie noszącego pierścionek zaręczynowy przez Na JLo, a także zamieściła „Major announcement!!!!” W tym czasie miała emoji diamentowego pierścienia jako część swojego uchwytu na Twitterze.

„Sobotnia noc podczas gdy w moim ulubionym miejscu na ziemi (w kąpieli z bąbelkami), moja piękna miłość dostała się na jedno kolano i zaproponowała”, powiedziała jej wideo newsletter.

Lopez, 52, i Affleck, 49, wystąpili zarówno w Gigli (2003) i Jersey Girl (2004) razem, a wcześniej byli zaręczeni w listopadzie 2002 roku po bardzo nagłośnionym związku na początku lat 2000. Odwołali swoje zaręczyny mniej niż dwa lata później.

Duet dokonał kilku głośnych publicznych wystąpień razem w miesiącach od powrotu do siebie. Obejmowało to chodzenie po czerwonym dywanie dla premiery Afflecka z grudnia 2021 roku The Tender Bar i dla filmu Lopez z lutego 2022 roku Marry Me.

Przed ślubem, w marcu 2021 roku, Lopez i legenda Yankees Alex Rodriguez odwołali swoje dwuletnie zaręczyny. Lopez wyszła za mąż trzy razy i miała dwoje dzieci, bliźnięta Maximilian i Emme, z jej dziesięcioletniego małżeństwa z byłym mężem Marc Anthony.

Affleck był wcześniej żonaty z Jennifer Garner w 2005 roku i miał troje dzieci z kolegą aktorem – Violet, Seraphina i Samuel – zanim duet rozwiódł się w 2018 roku.

Latest Posts

Nie przegap