5 marca 2023 r. |16:47

Justin Bieber zrobił niespodziankę na Rolling Loud w weekend wśród trwającego dramatu z udziałem jego żony, Hailey Bieber, i byłej dziewczyny Seleny Gomez.

Fani wybuchli w wiwatach, kiedy gwiazda pop, 29, wskoczyła na scenę na festiwalu muzycznym w Los Angeles w sobotę wieczorem, aby dołączyć do Dona Tolivera w śpiewaniu ich nowej piosenki, „Private Landing.”

Jeden z koncertowiczów powiedział Page Six, że występ Justina był „niesamowity” i że „tłum szalał za nim”.

Niespodziewany występ pojawił się zaledwie kilka dni po tym, jak Justin odwołał resztę dat swojej trasy „Justice World Tour” bez żadnego wyjaśnienia.

Przedstawiciele Justina i Ticketmaster nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Justin Bieber and Don Toliver performing at Rolling Loud in LA
Bieber dołączył do Dona Tolivera w śpiewaniu ich nowej piosenki „Private Landing.”
Chris Allmeid/Rolling Loud
Justin Bieber and Don Toliver performing at Rolling Loud in LA
Uczestnik, który był na widowni mówi Page Six, że występ Biebera był „niesamowity.”
Henry Hwu/Rolling Loud

Wielu fanów spekulowało, że powodem mogły być wcześniejsze problemy zdrowotne Justina, ponieważ w czerwcu 2022 roku zdiagnozowano u niego zespół Ramsaya Hunta – zaburzenie neurologiczne charakteryzujące się paraliżem twarzy.

Diagnoza zmusiła zdobywcę Grammy do przełożenia etapu trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, aby odzyskać zdrowie.

„Po odpoczynku i konsultacji z moimi lekarzami, rodziną i zespołem, udałem się do Europy, starając się kontynuować trasę. Zagrałem sześć koncertów, ale to naprawdę mnie dotknęło”, poinformował swoich fanów trzy miesiące później, po raz kolejny wstrzymując trasę.

Justin Bieber and Hailey Bieber
Bieber wyglądał na zdrowego i energicznego pomimo odwołania reszty swojej trasy „Justice World Tour” kilka dni temu.
haileybieber/Instagram
Justin Bieber and Hailey Bieber
Tymczasem Hailey publicznie waży się z Gomez.
Getty Images for Roc Nation

Jednak Justin pojawił się zdrowy i energiczny na Rolling Loud, co nadal podsyca plotki, że wyciągnął wtyczkę na swoim ostatnim zestawie koncertów z powodu całego backlashu Hailey, która pojawiła się, aby zastraszyć Gomez, 30, online.

W styczniu, Hailey, 26, opublikował od czasu usunięcia TikTok, w którym ona, Kendall Jenner i Justine Skye wycisnęli dźwięk, „Nie mówię, że zasłużyła na to, ale Boże wyczucie czasu jest zawsze właściwe.”

Czytaj również:  Anna Delvey ma na sobie szkarłatną literę i monitor kostki podczas ostatniego stawiennictwa w sądzie

Użytkownicy mediów społecznościowych podejrzewali, że wideo odnosi się do Gomez, która w tym czasie właśnie otworzyła się na temat bycia body-shamed.

Selena Gomez and Justin Bieber
Fani Gomez nazwali Hailey „wredną dziewczyną” za to, że wydawała się nękać piosenkarkę-aktorkę online.
WireImage

Najwyraźniej Gomez myślała tak samo, ponieważ odpowiedziała jednemu z jej wielu fanów broniących jej w sekcji komentarzy, „To jest ok! Nie pozwalam, by te rzeczy mnie dołowały! Bądź miły dla wszystkich! x.”

Chociaż Hailey zaprzeczyła, że klip miał cokolwiek wspólnego z Gomez, modelka znalazła się w jeszcze bardziej kleistej sytuacji w następnym miesiącu.

„Przypadkowo zbyt mocno laminowałam moje brwi”, Gomez przyznała się swoim zwolennikom na Instagramie w lutym w filmiku w stylu selfie.

Niedługo potem Kylie Jenner podzieliła się zdjęciem własnych brwi i napisała: „to był wypadek?”

Justin Bieber and Selena Gomez
Justin oświadczył się Hailey zaledwie kilka miesięcy po swoim ostatecznym rozstaniu z Gomez.
WireImage

Następnie opublikowała zrzut ekranu z rozmowy FaceTime z Hailey, która pokazała, że powiększają swoje brwi.

Hailey i Jenner, 25, szybko zostały obwołane „wrednymi dziewczynami”, mimo że gwiazda „Kardashians” upierała się, że jej posty nie dotyczyły Gomez.

Ale fani nie kupili tego, a aktorka od tego czasu prześcignęła Jenner jako najczęściej śledzona osoba na Instagramie. Dla kontrastu, potentaci piękna stracili miliony zwolenników w ciągu ostatnich kilku tygodni.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Wśród waśni, pojawił się klip pokazujący Hailey jako współprowadzącą „Drop the Mic” i zgrzytającą na samo wspomnienie o Taylor Swift.

Skacząc w obronie swojego kumpla, Gomez skomentowała wideo, „Tak mi przykro, moja najlepsza przyjaciółka jest i nadal jest jedną z najlepszych w grze.”

Beef Gomez i Hailey sięga daleko wstecz, ponieważ Justin zaproponował swojej obecnej żonie w 2018 roku – zaledwie kilka miesięcy po tym, jak rozstał się ze swoją pierwszą miłością na dobre.