1 czerwca 2023 r. |10:49

Ta królewna rozpoczyna sezon ślubny w wielkim stylu.

Kate Middleton zachwyciła w zakurzonej różowej sukni Elie Saab, gdy dołączyła do księcia Williama w Ammanie w Jordanii, aby wziąć udział w ślubie księcia koronnego Husseina i Rajwy Al Saif.

41-letnia księżna Walii wyglądała niesamowicie w Pałacu Zahran wraz z 40-letnim księciem Walii, uczestnicząc w islamskiej ceremonii zaślubin, znanej jako „katb ketab”.

Jej suknia z długimi rękawami i wysokim dekoltem miała misternie plecione detale na szyi, biuście i obszernych rękawach.

Kate Middleton, Prince William
Książę i księżna Walii byli wśród królewskich gości na dzisiejszym jordańskim królewskim ślubie.
VIA REUTERS
Kate Middleton, Prince William
Suknia Middleton miała ozdobne rękawy.
Jordanian Royal Palace/AFP via Getty Images
Kate Middleton
Miała na sobie olśniewające kolczyki.
Reuters

Królewna – która ostatnio podczas wizyty w Londynie założyła różowy garnitur do spodni – nosiła rozpuszczone włosy ułożone w eleganckie fale, uzupełniając je ogromną parą jasnoróżowych kolczyków z kamieniami szlachetnymi, które założyła na 70. urodziny króla Karola.

Tymczasem książę William wyglądał elegancko w swoim standardowym granatowym garniturze, białej koszuli i jasnoniebieskim krawacie.

Księżniczka Beatrice, lat 34, i jej mąż, Edoardo Mapelli Mozzi, lat 39, również wzięli udział w dzisiejszym ślubie, a królewna miała na sobie błyszczącą suknię Needle and Thread ($1,029) przewiązaną czarną wstążką wokół talii.

Princess Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi, Queen Rania, King Abdullah
Księżniczka Beatrice i jej mąż, Edoardo, wyglądali olśniewająco na tym wydarzeniu.
VIA REUTERS
Kate Middleton, Prince William
Para wzięła udział w dzisiejszym ślubie wraz z wieloma innymi członkami rodziny królewskiej z całego świata.
VIA REUTERS

Beatrice dodała pasującą czarną aksamitną kokardę do włosów, po raz kolejny nawiązując do stylu swojej matki, Sary Ferguson, z lat 80-tych.

Książę Husajn – który na swój ślub ubrany był w mundur wojskowy – jest najstarszym synem króla Jordanii Abdullaha i jego żony, królowej Ranii, i jest następny w kolejce do tronu Jordanii.

Jego panna młoda miała na sobie elegancką białą suknię kolumnową Elie Saab z marszczonym, asymetrycznym przodem i dramatycznym trenem, dodając długi welon zwieńczony diamentową tiarą.

Crown Prince Hussein and Princess Rajwa
Para królewska promieniała idąc do ołtarza.
Balkis Press/ABACA/Shutterstock
Princess Rajwa and Crown Prince Hussein
Nowa księżniczka Rajwa nosiła diamentowe kolczyki, które współgrały z jej błyszczącą tiarą.
Abd Rabbo Ammar/ABACA/Shutterstock
Queen Rania
Królowa Rania ubrała się w kreację Dior na ślub syna.
VIA REUTERS

Więcej Page Six Style …

  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
  • Subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn „Style Edit”
  • Oglądaj naszą inspirowaną gwiazdami serię „Style Trial”
Czytaj również:  Rosamund Pike, Isla Fisher, James Marsden i inne gwiazdy biorą udział w imprezie Golden Eve Party w Chataeu Marmont

Królowa Jordanii wyglądała oszałamiająco w czarnej sukni Dior z wysokim dekoltem i misternymi złotymi haftami na mankietach, kołnierzu i plecach, podczas gdy król Abdullah zachował prostotę w biznesowym garniturze i czerwonym krawacie.

Dzisiejsza ceremonia stanowi kamień milowy dla księcia i księżnej Walii, ponieważ po raz pierwszy wzięli udział w zagranicznym ślubie królewskim jako przedstawiciele monarchy.

Bądź na bieżąco z kolejnymi królewskimi zabawami modowymi jeszcze dziś, gdy goście udadzą się na błyszczące wieczorne przyjęcie – i powiedziano nam, że w grę mogą wchodzić tiary.